2733
2734
عنوان

مادرشوهرم‌در حد مرگ منو زد

589 بازدید | 52 پست

دیدم همه پر بازدیدا راجب کتکه منم گفتم از غافله عقب نمونم😁😁

در ضمن شوهرم‌ندارم چه برسه به مادرشوهر

در کل اسگوووووولتووون کردم😂😂😂

(از تایپیکای قبلم میشه فهمید امشب رد دادم نیاز نیس بگید)😂😂

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

😂 الان صبحه پر بازدید نمیشه بزار عصر

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیدی گفتم تایپک سوم تو راهه😂

چهارمیه عشقم برو نگاه کن😂😂

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔
خب الان به ما چه

همش به تو ربط داره لعنتی😂😂😂

2738
سلام    نا نا

سلام 😂✋بگیر بخواب 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

انصافا چرا فکر کردی ک اول صبحی مادر شوهرت از خواب واجب تره.

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
اه امروز نامزدم برام پورشه خريده،ذوق مرگ شدم خوابم نميبره!!!

تو توهماتم شانس نداریم 

مادرشدهر ما مارو میزنه

نامزدتو برات پورشه میگیره

اَی خِداااا😂😂😂

من تو تنها کسی هستیم  درجا حاظری میزنیم لیست اول تاپیک   نگین🤣

شما دیگه پایه ثابت شدید از این به بعد تکتون میکنم😂😂😂

2706