2733
2734
عنوان

بیا اخرین چت با شوهرت رو شات کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمت راستیا منم

این لحظه کاته قبلش گفتم قسم بخور بگو جون من واقعا میخای جدا شیم دیگه برنگردیو اینا

اینجا ک گفتم کاش یکی این حرفارو بت میزد ی پستیو براش فرستادم بعد بلاکش کردم (برا شما پاک کردم پسترو ک پیاما بیفته)

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
۲ سالم عقد بودیم

از اولش همینقدر رمانتیک بودید ؟ دعوا و اینا هم داشتید ؟ 

ببخشید پرسیدم آخه من خودم چند ماهه عقدم. خیلی بحثو دعوا داریم. قبل عقد عالی بود ولی الان نه. خیلی دلم میگیره

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2731
از اولش همینقدر رمانتیک بودید ؟ دعوا و اینا هم داشتید ؟  ببخشید پرسیدم آخه من خودم چند ماهه عق ...

😂😂😂😂عزیزم ما کل دوران عقدمون قهر بودیمو هی طلاق طلاق میکردیم...خداروشکر الان خیلی عاشق تریم...

البته همین الانشم دعوامون میشه ولی حوصله کن...اگر دوسش داری محبت کن سیاست زنانه به خرج میده قشنگ رامت میشه

محبت کردن به بعضیا مثه تکون دادن پارچه‌ی قرمز جلوی خره، عین خیالشم نیست :)
از اولش همینقدر رمانتیک بودید ؟ دعوا و اینا هم داشتید ؟  ببخشید پرسیدم آخه من خودم چند ماهه عق ...

ببخشید من جواب میدم

ولی دعوا و بحث زیاد تو عقد طبیعیه.مخصوصا اگه عقد طولانیم شده باشه

فقط توروخدا مدیریتش کنین

سمت راستیا منم این لحظه کاته قبلش گفتم قسم بخور بگو جون من واقعا میخای جدا شیم دیگه برنگردیو ...

چرا یهو اینو گفت؟چرا همچین کرد؟ب درک بزار بره

محبت کردن به بعضیا مثه تکون دادن پارچه‌ی قرمز جلوی خره، عین خیالشم نیست :)
2738
😂😂😂😂عزیزم ما کل دوران عقدمون قهر بودیمو هی طلاق طلاق میکردیم...خداروشکر الان خیلی عاشق تریم... ...

اها . یکم امیدوار شدم به آینده ، انشاالله همیشه همینجوری بمونید. چیکارکنم مثلا ؟ بلد نیستم. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
چرا یهو اینو گفت؟چرا همچین کرد؟ب درک بزار بره

چون دو روز قبلش من امتحانش کرده بودم ک پا میده یا ن بعد ناراحت شده بود 

ب درک

حقمه بدونم چجور ادمیه

مطمئنم برمیگرده ولی ایندفه بلایی ب سرش میارم ک بفهمه با کی طرفه

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2706