2726
عنوان

از ناراحتی خوابم نمیبره☹

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 42 پست
خدا خیرت بده یکم اروم شدم چشایی دارم.بویایی ندارم بچم کوچیکه خودم قصدم بود برم دکتر ی وقت نیافتم.ب ...

اگه بویایی کلا قطع شده احتمال کرونا خیلی زیاده ولی چون این علامت دیر تر از علائم دیگه خودشو نشون میده احتمالا کرونای خفیف رو رد کردین و نگران کننده نیست فقط ۱۰ روز توی قرنطینه باشید و به خودتون برسید 

اگه بویایی کلا قطع شده احتمال کرونا خیلی زیاده ولی چون این علامت دیر تر از علائم دیگه خودشو نشون مید ...

عزیزم من بویاییم برگشته

یعنی دماغم کیپ بوده ک حس نداشتم

الان دیگه از فکر کرونا بیام بیرون،؟؟؟🙂

اینقدر خوشحال شدم ک رفتم هر چیزیو دیشب بو میکرد بو متوجه نمیشدم.هی رفتم بوشون کردم😔😔😔

باز خداروشکرت🙂

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما فروردین تمام این علائم رو که تو میگی داشتیم حتی به علاوه بدنم شدیدا خسته بود گلو درد &nbs ...

عزیزم من بویاییم برگشته😊

یعنی دیگه از فکر کرونا ببام بیرون؟؟؟

2728

مامان من و شوهرخالم

نزدیک دو هفته بویایی نداشتن

و تب شدید و اینا

کرونا نبود

ما هم نگرفتیم ازشون

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

خانمی غصه نخور منم همینجوری شدم اصلا به کرونا فکر نمیکردم بااینکه بچه نوزاد دارم ۳ماهشه ولی اصلا استرس ندادم هرکیم میگفت کرونا داری میگفتم نخیر...بابچهام توخونه بودم بعد ۱۵روز حس بویایی وچشایم برگشت ناراحت نباش مایعات زیاد بخور اویشن اینا.قهوه و کاپو

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
خانمی غصه نخور منم همینجوری شدم اصلا به کرونا فکر نمیکردم بااینکه بچه نوزاد دارم ۳ماهشه ولی اصلا است ...

حالا کسی چیزی نمیگه خودم میگم کرونا😂

بعدشم من حس بوییاییم میاد و میره

البته دماغم کیپه

نفسمو هم تنگ کرده

😷😷😷😷😷

حالا کسی چیزی نمیگه خودم میگم کرونا😂 بعدشم من حس بوییاییم میاد و میره البته دماغم کیپه نفسمو هم ...

میگم کلا منم ماه قبل اینجوری شدم اسم کرونا میگرفتم شوهرم میخاست اعدامم کنه میگم کروناس میگه نه ویروس جدیده😄دلداریش😑

میگم کلا منم ماه قبل اینجوری شدم اسم کرونا میگرفتم شوهرم میخاست اعدامم کنه میگم کروناس میگه نه ویروس ...

ب منم میگه نداری تست نمیبرمت

اخه ۳تامونم سرماخوردیم بدبخخخخخختی😐

تازه اسباب کشی هم دارم🤕🤕🤕

ب منم میگه نداری تست نمیبرمت اخه ۳تامونم سرماخوردیم بدبخخخخخختی😐 تازه اسباب کشی هم دارم🤕🤕🤕

بدبه دلت راه نده خیره انشاالله....بااین بارسنگین اسباب کشی😐