2733
2734
عنوان

از ناراحتی خوابم نمیبره☹

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 42 پست
من داداشم سر درد و بدن درد شديد داشت رفت آزمايش،تستاى خونى همه منفى بود🤷🏻‍♀️يه هفته بعدش سرفه شديد ...

اخرش چی شد؟

کرونا نداشت الحمدولله؟

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلنو ک زیاد یادم نمیاد کم سرما میخورم کاشکی اینجور باشه ک میگید☹ ترشحات عفونتی شدید دارم.دخترمم ...

کرونا ک چرکی نیست ،،خشک خشکه ،، سرماخوردگیه ،،منم اینجوری شدم چند روز پیش ولی حتی دکترم نرفتم ،،نترس بابا ،،ادم سرما میخوره دماغ کیپ میشه حس بویاییش میره ،، تو کرونا بویایی چشایی با هم از بین میره منم هر دوتاشون و نداشتم ،،ولی قبلا سرماخورده بودم قبل کرونا یادمه اینجور بودم ،

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
2728
من الان متوجه شدم حس بویایی ندارم کل روز پیش مامان و بابام بودم☹

بد به دلت راه نده دایی من مریض شده بود نفس راحت نمیکشید سست شده بود رفت تست داد منفی بود.برو تست بده تا اون موقع هم مواظب باش به دیگران سرایت نکنه

کرونا ک چرکی نیست ،،خشک خشکه ،، سرماخوردگیه ،،منم اینجوری شدم چند روز پیش ولی حتی دکترم نرفتم ،،نترس ...

خدا خیرت بده یکم اروم شدم

چشایی دارم.بویایی ندارم

بچم کوچیکه خودم قصدم بود برم دکتر ی وقت نیافتم.ب بچم برسم

من پیش خانوادم زندگی میکنم.طبقه بالا

بخاطر اونا نگرانم.

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
خدا خیرت بده یکم اروم شدم چشایی دارم.بویایی ندارم بچم کوچیکه خودم قصدم بود برم دکتر ی وقت نیافتم.ب ...

نگران نباش ،،هیچی نیست ،، توکل کن بخدا 

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
2738
شما علائمتون چی بود؟ تست دادی

هیچ علاعمی نداشتم😶چون شوهرم توی بیمارستان داشت و من یبار رفتم دیدمش.فکر میکردم منم دارم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2706