2726
عنوان

بیاین درباره لباسم نظر بدین بهم میاد؟به اندامم میاد؟خوشکله؟❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 95 پست
قشنگه عزیزم به اندامتم میاد کمر باریکت کرده😍😁🌸روسریتو ازین مدلا که بغل گره میخوره سرت کن با کفش پ ...

میشه عکسی که مدل روسری میگی واسم بفرستی؟

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا خودمم😕

تو که یه ماه پیش داشتی میگفتی لباس نوزاد بخرم یا نه هنوز در حال اقدامم🤔🤔🤔

یادت نیست؟ من گفتم قبل بارداری لباس نخر و.. 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تو که یه ماه پیش داشتی میگفتی لباس نوزاد بخرم یا نه هنوز در حال اقدامم🤔🤔🤔 یادت نیست؟ من گفتم قبل ...

چرا یادمه ولی خب بخدا خودمم عکسی ک دادم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2728
مرررسی😘😘😘بنظرت با چی ست کم به اندامم میمومد؟

به اندامت که خییییلی میومد

از کجا خریدیش؟

با یه کیف (صورتی؟ گلبهی؟) کوچیک که  بند زنجیری بلند داره ستش کن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
چادر گذاشتم زیر لباسم🤣

عزیزم خوشحال شدم برات اومدم تبریک بگم که گفتی باردار نیستی ان شاء الله هر چی میخوای خدا بهترینشو بهت بده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706