2737
2734
عنوان

عجب وضعیه😐😐

1038 بازدید | 20 پست

شوهرم خوابه هر از گاهی دستشو پرت میکنه یبار میخوره ب صورتم یبار میخوره به شکمم😐😐😐

دوبارم بیدار شد چشاشو تا حد ممکن باز کرد گقت توروخدا نرو باز خوابید

منم یه فیلم داشتم میدیدم کم‌ مونده کف و خون قاطی کنم از خنده هی یادش میفتم میخندم🤣🤣🤣

رو حالت ویبره البته چون شوهرم پاشه چوب در آستینم خواهو کرد😂😂😂😂

خدایا شفام نده

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

😂😂😂

💛 لباس گل گلی رز صورتی ام را تن میکنم کنار باغچه باغ زانو میزنم ...❤ریحون های بنفش و سبز چیده میشوند...💙عطر سبزی تازه که خیس آب هستند دیووانه میکند آدم را🧡...کباب زعفرانی داغ همراه نان سنگگ و دوغ محلی که پر است از کرفس کوهی و پونه و موسیر💜 سفره پهن شده در ایوانی خانه 🤍... خودم را دعوت میکنم به ناهاری شاهانه...💚زندگی یعنی همین...یعنی خودت حال خودت را خوب کنی... یعنی همین دلخوشی های کوچک...💚💛🧡💙💜 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

تو خواب ازش بپرس ب کی میگه نرو لو میده😂😂😂😂

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      
2738
هر از گاهی یکارای ناگفتنی هم میکنه اینجا جاش نیس😐 خدایا شفاش نده😂

😂😂😂😂 شوهر منم تو خواب حرف میزنه جدیدا اخلاق خودمم عین خودش شده تو خواب حرف میزنم میگن زن و شوهر بعد یه مدت کپی هم میشن باور نمیکردم تا دیشب ک منم عین خودش تو خواب حرف زدم و امروز بهم گف😂😂😂

گفتم خدایا حالا نه اینجووووور😂🤦🏻‍♀️

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی 😊❤🌹                   طُ بهترین اتفاق زندگیمی 👩‍❤️‍👨✨🧿❤️            مازندران 😎✨❤️                      
2706