2733
2739
عنوان

چرا اینقدر جو سایت منفیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاپیک مثبت زدم 😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

یه نفر بود تاپیکای مثبت میزد ریختن سرش که پز میدی احساس شاخ پنداری میکنی خودتو بالا میگیری بیچاره تاپیکاشد برگردوند به منفی نگری 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2728
اون تاپیکه که دخترخانمه میگف من تنهام ۲۲ سالمه تازه دوسال دیگه میشم ۲۴😐

اون خوبه 22سالشه بعضیا 19 سالشونه میگن دیگه امیدی به ازدواج ندارم همون اولم سنشو نمیگه من فک میکنم 40 سالشه واقعا برام عجیبه 😑

خدایا خیلی شکرت   
اون خوبه 22سالشه بعضیا 19 سالشونه میگن دیگه امیدی به ازدواج ندارم همون اولم سنشو نمیگه من فک میکنم 4 ...

اره واقعا😂😂😂من خودم ۲۰ سالمه هنوز عموپورنگ شخصیت ایده المه😀

و خدایی که به شدت کافی ست❤
موضوع های اینجا رو جدی نگیر که ۹۰ درصدشون سرکاریه عزیزم

واقعا ؟؟؟ یعنی میشه؟؟؟ 

چرا پس تمایل دارند خودشو مشکل دار جلوه بدن؟ 

خوشبختی که خیلی خوبه

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2738
من اولین کاربریم سال ۹۶ بود اونموقعها سایت خیلیییی جوش بهتر از الان بود😕

وای آره. 

من اولین کاربریم۹۴ بود. قبلشم خواننده خاموش بودم. 

نه سراغی از وقیح بود نه چیزای دیگه

علاوه بر جو‌سایت، ببخشید آدما هم بد شدنهمش بی احترامی و چشم و هم چشمی و بد دهنی و...

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
موضوع های اینجا رو جدی نگیر که ۹۰ درصدشون سرکاریه عزیزم

امضات😂

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
ميان درد و دل میکنن سبک شن مشکلات زندگی ها زیاد شده. تنها اینجا اینجور نیست بیرون هم دلخوشی ها کم شد ...

من هیچوقت از سایت نتیجه نگرفتم. هر وقت اومدم هر چی گفتم ، جواب درستو حسابی بهم ندادن. اما باز نمی دونم چرا میام میگم 😂😂😂

2706