1822
1823
عنوان

میدونم بد موقعس ولی دلم گرفته بود

156 بازدید | 10 پست

چرا هرکار میکنم کسي دوسم نداره هرچقدم به خودم برسم هیشکی ینی :( خانوادم ميگن تورو بايد بندازيمت به یکی ینی رستم خیلی نا اميدم 

هرکی از من ناراضيه از ايران بزاره بره  ميگن هرچی خاکي تر دلنشين تر یک عدد خاکی هستم درحد دست انداز🌹لامبورگيني کجايي دقيقا کجایی ؟؟

فکرتو عوض کن دوستم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام 🤗میدونم زیاد حالت خوش نیست  روزای سختیه برای همه نمیدونیم قراره چی بشه وآینده فقط یه تصویر مبهمه برامون ازت میخام قوی باشی😀 اگه جیبت خالیه🙄 اگه انگیزه ای نداری ادامه بدی😠  اگه هر روز یه بدبیاری جدید داری😞 ازت میخام قوی باشی😊 میخوام قوی باشی میخوام بدونی تنها نیستی منم مثل تو هستم 😇من اما دارم هرروز تلاش میکنم 😎میخوام که توهم تلاش کنی🤠💪 بهت قول میدم به اون چیزی که میخوای درنهایت میرسی میدونم...🤨 خسته ای 😔ولی اشکالی نداره😍 خستگی بهت آسیبی نمیزنه😅 این ناامیدیه که میتونه از پا درت بیاره😵🤧🤯 پس بیا ازهمین امروز شروع کنیم باهم‌‌‌...😍♥ اسمم لیداس😎یه دختر کوچولو دارم به اسم 💕باران💕باردارم یه دختر وپسر به اسم 💟🧒بن سان👩باوان💟وقتی فهمیدم باردارم که همسرمو از دست داده بودم ساکن ایران نیستم با اینکه دکتری روانشناسی بالینی دارم ولی عاشق پزشکیم بخاطر همین دارم دوباره درس میخونم تا سه سال دیگه کنکور بدم و میدونم به ارزوم که جراح قلب شدنه میرسم💙 هیچوقت برای شروع دیر نیست توم اگه مثل من یه آرزوی بزرگ داری تلاش کن بهش برسی حتی تو ۹۰سالگی😅💙 اگه دوس داری به تاپیک هام سر بزن دلنوشتن ولی شاید گاهی وقتا وصف حال توم باشن💜 اگه جایی حرفی زدم که ناراحتت کرد خواهش میکنم بهم بگو چون واقعا ازتنهایی چیزی که میترسم شکستن دل ادم هاست 🙃🧡 

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825
فک میکنی همین الان کسانی دوست دارن که میخوان پاپیش بزارن

ن والا من نو جوانیم هم زیاد کاريزماتيک نبودم اصلن دوست همجنس یا مخالف نداشتم الانم ک ميپرسم من خوبم ميگن معمولی :(

هرکی از من ناراضيه از ايران بزاره بره  ميگن هرچی خاکي تر دلنشين تر یک عدد خاکی هستم درحد دست انداز🌹لامبورگيني کجايي دقيقا کجایی ؟؟
1856