2737
2734
عنوان

مامانا خل شدم کمکم کنید چه کنم

579 بازدید | 84 پست

دخترم 7 سالشه یه تاپیک دیگه هم زدم گفتم با دسشوییش مشکل دارم

شوهرم از بس دعوا کرده که پول ندارم دیگه نمیخوام بهش بگم بخره

دیگه توان پوشک خریدم ندارم میشه بگین چه جوری میتونم کهنه اش کنم ؟؟

عزیزم بجای پوشک زدن ببرش دکتر 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا زود تر اقدام نکردید آخه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2728

اگه دخترتون شب ادراری داره احتمالا به خاطر سردی کلیه هاشه سعی کنید گرم نگه دارید پهلوهاشو . دختر بچه تو این سن پوشک نمیکنن به خاطر هزینه شوهرت حق داره . و همچنین باعث عفونت دخترتونم میشه . عوضش شبا زیر تشکش یدونه نایلون یا سفره بندازین 

شب ادراری داره؟

با پوشک کردن روان بچه ات رو نابود میکنی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738

ببرش پیشه دکتر حتماااا آز بده

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

اگه نمیتونی فعلا از پوشک بگیریش پیج پوشک بیهمتا تو اینستاگرام برو اونجا انواع شرتای آموزشی داره واسه بچه این سنی

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
دکتر زیاد بردم میگه بزرگ بشه خوب میشه خسته شدم از شستن شورم میگه تو لوسش کردی تو رو خدا کمکم کنید ...

آخی طفلی خودش حتما خیلی خجالت میکشه😔یعنی هرشب  میکنه؟یه سفره یا پلاستیک بگیر بنداز رو تشکش روش پارچه بنداز بخوابه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706