2737
2734
عنوان

دهانه رحمم ۳ سانت باز شده🥴🥴😣😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 14677 بازدید | 563 پست
بخدا دکترم گفت بین سه تا چهار بازی برو خونه دم نوشاتو بخور ورزشتو بکن دردات منظم شد بیا با فاصله ۲- ...

عزیزم من ۲سانت بودم بیمارستانم گفت بمون تومحوطه باش نرو خونه بعد ۴ساعت شد ۴سانت بردنم زایشگاه!!!

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
ببین این تاپیک فکر کنم مال دیروز بوده. پاشو یه دوش بگیر برو همون بیمارستانی که دکتر میره.به دکتر نگ ...

در. شدید بعد پریود بعد ۱۴ ساعت دارم 

الآنم باز دستمال کشیدم خونی بود

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا دکترم گفت بین سه تا چهار بازی برو خونه دم نوشاتو بخور ورزشتو بکن دردات منظم شد بیا با فاصله ۲- ...

درسته

درد باید دو سه دیقه یبار باشه وحد اقل ۴۰ ثانیه هم طول بکشه.

ولی از دیروز تا الان احتمالا ۴سانتت تکمیل شده.به دکترت نگو پاشوبرو زایشگاه اونجا خودشون میگن بهش ولی احتمال ۹۰درصد بستری میشی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

التماس دعا عزیزم برای ماها ک ارزوی بچه داریم هم دعادعاکن خواهشا

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2728
نمیدونم دیگه بخدا چقدر شکم اول سخته الان رفتم دستشویی دستمال کشیدم کامل خونی بود شوهرم رفت سرکار ک ...

عزیزم توروخدا برو بیمارستان خونریزیم ک داری به حرف دکتر اعتماد نکن زود برو

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
درسته درد باید دو سه دیقه یبار باشه وحد اقل ۴۰ ثانیه هم طول بکشه. ولی از دیروز تا الان احتمالا ۴سا ...

۳۸ هفته و ۰ روزمه 

بستری میکنن یعنی؟ پس اینکه گفته شاید تا ۱ هفته طول بکشه چی

درد بعد معاینه اصلا باید چقدر طول بکشه؟ 

نمیدونم دیگه بخدا چقدر شکم اول سخته الان رفتم دستشویی دستمال کشیدم کامل خونی بود شوهرم رفت سرکار ک ...

خونی فکر کنم مال معاینه باشه..زایمان شکم اول  دوم یا سوم نداره عزیزم همه اش سخته من که سر زایمان ها یک هفته زودتر دردم شروع میشه تا زایمان کنم به سلامتی زایمان کنی عزیزم  ان شاالله که زایمان راحتی داشته باشی

2738
در. شدید بعد پریود بعد ۱۴ ساعت دارم  الآنم باز دستمال کشیدم خونی بود

والا با این شرایط بیای بیمارستان ما ۱۰۰در۱۰۰ بستری میشی.

اون برا اینکه زودتر نیاد بالاسرت اینو گفته.

من وظیفم بود بهت بگم چیکار کنی.

بازم میل خودت.

نا منظمه که نا منظم باشه وقتی خون میبینی و۳،۴باز شدی علایم زایمان

بازم خودت میتونی.تو مجازی بیشتر ازین کمکی نمیتونم بکنم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
والا با این شرایط بیای بیمارستان ما ۱۰۰در۱۰۰ بستری میشی. اون برا اینکه زودتر نیاد بالاسرت اینو گفته ...

جواب سوالمو ندادی عزیزم 😣 میگم درد معاینه چند ساعت 

۳۸ هفته و ۰ روزمه  بستری میکنن یعنی؟ پس اینکه گفته شاید تا ۱ هفته طول بکشه چی درد بعد معاینه ...

اگه چند روزه تو همین ۳،۴ سانتی بستگی به چیزای دیگا اره ممکنه تا یک هفته.

ولی اگه از دیروز ۳،۴ سانت باز شدی والان بری امروز فردا زایمان میکنی

خونی فکر کنم مال معاینه باشه..زایمان شکم اول  دوم یا سوم نداره عزیزم همه اش سخته من که سر زایما ...

آره ولی لکه بینی نباید باشه نگه بعد معاینه؟

۳۸ هفته و ۰ روزمه  بستری میکنن یعنی؟ پس اینکه گفته شاید تا ۱ هفته طول بکشه چی درد بعد معاینه ...

عزیزم من ۳ سانت باز شد ۲ ساعت بعد زایمون کردم الان تو درد نداری

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
چرا درد پریود  از بعد معاینه هم بدتر شدم خیلی

ایشالا بسلامتی چشات روشن انشالله به راحتی فارغ شی عزیزم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706