2410
2553
عنوان

میخوام بینیمو بشکنم........

227 بازدید | 14 پست

دوستان من میخوام بینیمو عمل کنم ولی متاسفانه شوهرم نمیزاره چطوری میتونم بدون درد بینیمو بشکنم تا شوهرم راضی به عمل شه 

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمیشه چرا نمبزاره

خوشش نمیاد میگه اینجوری دوست دارم باشی ایرادی نداری بری عمل

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2714
راس میگه دیگه وقتی همینجوری دوستت داره

من خوشم میاد عروسکی باشه دماغم اخه

دماغتو بشکنی باید یک سال بگذره تا دکترا عملت کنن😁تازه اگ بعدش شوهرت نگه با دماغ کج بیشتردوست دارم 

تنها چیزی که میدانم این است:تن من مملو از زخم است و هنوز روی پاهای خودم ایستاده ام!!🤟
دماغتو بشکنی باید یک سال بگذره تا دکترا عملت کنن😁تازه اگ بعدش شوهرت نگه با دماغ کج بیشتردوست دارم&n ...

پس چرا یسال

2706