2733
2734
عنوان

بیاید یه ذره از قرض و بدهیاتون بگین ب خودم امیوداربشم

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 70 پست
راستش ما قرض نداریم اصلا . ولی مستاجریم و حقوق شوهرم تا قرون آخر خرج میشه . هیچ پیشرفتی نداریم . راب ...

ما هم همینطوریم... 

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب ب بادندادین ک واس خودتونه خودتون قدمای بزرگ یهویی برداشتین 

فقط 40تومن بابام خیلی بهم فشار میاره اخه تو رودربایسی قرارشون دادم بهمون قرض دادن خودشم چند ماه دیگه واسه خواهرم سیسمونی میبرن میترسم دستشون تنگ باشه البته خدارو شکر وضع مالی بابام خوبه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
ورشکست شدیم😁 خدا بزرگه باز بلند میشیم از سر جامون

روحیت خوبه؟؟من خیلی سعی میکنم قوی باشم ولی یه وقتایی  کم میارم 

یه وقتایی به هردری میزنی نمیشه😭

کاربری۴سالمو ترکوندن😒                             چند ماهه كه  اون كاربريمم برگشته😍حالا منمو اين دوتا صنم عاشقي و باقي عمر😁
2731
2738

۲۵ قبلی ۱۳۷رمیلیون پس دادیم

سر همین برجم باید ۱۱۶ پس بدیم

۹۰ تای دیگه ام هست 😅😅

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
واقعا مجبورید چرا قناعت نمیکنید آخه آدم از کسی پول قرض می‌کنه بخدا من به کسی حتی ۱۰۰۰تومن هم قرض باش ...

خدارو شکر ب غیراز بابام ب کسی قرض نداریم ولی بابامم مبلغ بالا بدهکاریم بهش

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
۲۵ قبلی ۱۳۷رمیلیون پس دادیم سر همین برجم باید ۱۱۶ پس بدیم ۹۰ تای دیگه ام هست 😅😅

یاابوالفض تا سر برج116میلیون؟چطوری جور میکنید ب ماهم بگید

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
روحیت خوبه؟؟من خیلی سعی میکنم قوی باشم ولی یه وقتایی  کم میارم  یه وقتایی به هردری میزنی ...

یه وقتایی به هر دری میزنی نمیشه...خیلی ها تو شرایط نیستن این جمله ات رو نمیفهمن سرکوفت میزنن نصیحت و راهکار های خنده دار میدن آدم بیشتر حالش بد میشه ایشالا که هیچ وقت هم تو شرایطش قرار نگیرن

ماهی ۲ تومن قسط

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

من پارسال اینموقع تو بهترین ماشین نشسته بودم وبهترین نقطه شهرمون مغازه داشتیم زندگی خیلی خوب برا امسالمون میخاستیم خونه بسازیم که همه چیییییییییی پرکشید و فقط بدهی موند حالاهم که مردیم تا یه وام سنگین بگیریم بدهیارو بدیم و یه کار دیگه راه بندازیم که هی امروز و فردا میکنن وامو‌نمیدن خسته ام شدیدن

کاربری۴سالمو ترکوندن😒                             چند ماهه كه  اون كاربريمم برگشته😍حالا منمو اين دوتا صنم عاشقي و باقي عمر😁
یاابوالفض تا سر برج116میلیون؟چطوری جور میکنید ب ماهم بگید

۵۰ تومنش وامه

باقیشم درآمد شوهرم

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2706