2726

امسال کلی قرض داریم ماه پیش یه زمین خریدیم40میلیون از بابام قرض گرفتیم سرماه6تومن باید بدیم صاحبخونه یه 206هم ثبت نام کردیم باید تاسرسال60میلیون هم جورکنیم واسه اون خدارحم کنه هرارگاهی فکرشو ک میکنم دلم اشوب میشه فقط مااینطوری تو فشاریم یا کسی مثل منم هست ؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ماهم داریم... یادم نمیاد ولی چقدر ماشالله زیادن جور میشه ان شالله

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا مجبورید چرا قناعت نمیکنید آخه آدم از کسی پول قرض می‌کنه بخدا من به کسی حتی ۱۰۰۰تومن هم قرض باشم فرداش میدم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
۳۰۰ تومن خوبه؟ همه زندگی و سرمایه مون هم پارسال رفت..

تومنی یا من توام!؟😔😔

کاربری۴سالمو ترکوندن😒                             چند ماهه كه  اون كاربريمم برگشته😍حالا منمو اين دوتا صنم عاشقي و باقي عمر😁

خوب ب بادندادین ک واس خودتونه خودتون قدمای بزرگ یهویی برداشتین 

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
2706