2733
2734
عنوان

یکم عذاب وجدان دارم

437 بازدید | 34 پست

امروز صبح یکی که حدود یکسال بود ازش بی خبر بودم پیام داده بود به جبران لطفی که بهت کردم نوبت تو هست کمکم کنی! 

من یه آزمون داشتم، این چند سال قبل آزمون رو داده بود و به کل اطلاعات داشت، چند هفته ای هر از گاهی مجازی ازش سوال می پرسیدم و راهنمایی می کرد.

آزمون تموم شد و خب منم قبول شدم، خیلی ها قبول شدن... خوونده بودم واقعا‌..‌.

حالا دیروز پیام داده صد میلیون زیر بار قرضم می افتم زندان بیا کمکم کن. اول می گفت قرض بده، گفتم به پیر به پیغمبر  ندارم. بعد می گفت مجردی چرا نداری؟! بدبختی مجرد که هستی همه فکر می کنن باید ازت بکنن! بعد گفت بیا ضامنم بشو وام بگیرم هر چی اصرار کرد قبول نکردم. چون نمی شناسمش بخدا اصلا، ندیدمش، یه شهر دیگه است کلا! فقط ازش در حد منابع، چطور صحیح می کنن و ... سوال پرسیده بود.

حالا برام نوشته دنیا همین جور نمی مونه و بیفتم زندان خیالت راحت میشه و... اسکرین است پیام دوستاش رو فرستاده که ضامن نشدن....

اعصابم خرد هست، خودم هشتم گرو نهم هست، بخدا یکسال هست یه کفش، یه کیف؛ یه مانتو و.... برای خودم نخریدم. اشتباه کردم بنظرتون؟

داشت تهدید یا نفرین می کرد؟! خدا نگذره از اینجور آدم ها.... اعصابم بهم ریخته 

وقتی نداری چیو بدی؟

ضامنم که حق مسلمته که اگه نخواستی نشی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

داشتی هم چرا بدی؟؟

دختر برای همین بد خواب شدی؟؟

اصلا بهش فکر نکن ....

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ببین عزیزدلم اگه الان کنار دستم بودی خدمتت میرسیدم🤣🤣 نری گول بخوریاااا ادم به باباشم نباید اینقد ...

ندارم که بهش پول بدم 

ولی بعضی آدما عذاب وجدان الکی برای آدم درست میکنن

مرد رند هستن

جایی کار کردم چهار ماه بیشتر گذشته هنوز پولم رو ندادن، وقتی مجردی فکر میکنن پول میخوای چکار.... 

2706