2726

۲۲سالگرد ازدواجمونه میخام کیک درس کنم.....دفترچه اشو تو اسباب کشی گم کردم.....چجوری باهاش کار کنم.....نمیدونم چقدر زمان میخاد ک کیکه درس بشه ...ای خدا......میخام غذا و شیربنی درس کنم باهاش

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

مارکش چیه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس پیچ تنظیمشو ایناشو بده 

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2728

نگران نباش خیلی راحته

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
عه اینجایی

😂😂😂اره بیکارم میچرخم😂

من دارم مارک نیوزلند. میخای کیک بپزی اول سینی فرو بذار پایین اون سیم رو بذار بالا تا حرارت کمتری برسه ب قالب کیکیت. درجه حرارت رو بذار رو حدود 140 تا 150. ریل ساعت اول دوطرف روشن کن تا فر گرم شه بعد ک کیکتوگذاشتی داخلش فقط پایین رو روشن کند در آخر اگه کیکت وانیلی هست و میخای روشم طلایی شه فقط حدود 3 دقیقه و... هی باید چک کنی نسوزه بذار بالاشم طلایی شه. من واس کیک شکلاتی نمیذارم. 

کیک هم حدود 55 تا 50 دقیقه میپزه دیگه با هلال دندون چک کن

برای کیک،بذار روی ۱۸۰ درجه ب مدت ۴۰ دقیقه و فقط قسمت پایین رو روشن کن ینی المنت پایین باید قرمز باشه.بعد ۴۰ دقیقه المنت پایین رو خاموش کن والمنت بالا رو ب مدت ۵ الی ۷ دقیقه روشن بذار ک روی کیک قهوه ای بشه.بعد خاموش کن.قبل این که کیک رو بذاری توی توستر از ده دقیقه قبل روشن کن که توتستر گرم بشه.وقتی کیکتو میذاری اسفنجی بشه.نوش جان

کیک روی ۱۷۰ درجه فقط پایین طبقه وسط روی سینی بزار حدود ۵۰ دقیقه .

اما تستر چیزیه که باید چندین بار استفاده کنی تا دماش دستت بیاد .هر درجه ای که مواد باید تو فر گازی باشن برای تستر ۱۰ الی ۱۵ درجه پایینتر باید بزاری چون داغتر میشه

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
مارکش چیه

نمیدونم عزیزم..رو خودش چیزی نزده

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
 نمیدونم عزیزم..رو خودش چیزی نزده

عکسش رو بده

2706