2737
2734

فکر میکنم کلاس پنجم ابتدایی یا اول راهنمایی بودم.رفته بودیم خونه یکی از فامیلامون ،تو فامیلای ما مرسومه مهمونا کمک صاحبخونه میدن و دخترا مسئول ظرف شستن هستن،منو ابجی بزرگم و یه دختر دیگه خواستیم ظرف بشوریم منه گاگول داشتم خون بپا میکردم که بمیرممنمیزارم شما دوتا بشورین اصلا از اشپزخونه برین بیرون😑😑حالا یه کوه ظرف و قابلمه بود همه رو شستم تنهایی اب کشیدم هرکیم میومد تو اشپزخونه جیغ میزدم ب ین بیرون خودم تنها 😑😑

اخه چراااا😅واقعا خاعک

اخه همین یبارم نبود چند دفعه دیگه هم همچین پاچه خواری کردم

حالا تو خونه خودمون دس به لیوان اب نمیزدما😐

این کلفتیا چی بود اخه لذت میبردم😖

شمام اگه خاطره دارین بگین😁

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا چرا😐😐😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

چرا یهو جو گیر میشی؟😐😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

خدایا😂😂

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر
2706