2733
2734
عنوان

چندوقته خارش دارم

96 بازدید | 13 پست

قبلا شامپو مای استفاده میکردم خیلی خوب بود تا ابنکه سرم بهش عادت کرد و دیگه جواب نمیداد .قبل ترش هم سان سیلک داشتم که همینجوری شد باز.

الان شامپومو عوض کردم اکتیو گرفتم 

ولی به شدت پوست سرم خارش داره .

چیکار کنم ؟ 

حنا برای خارش خوبه ؟؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
چزا شامپو عوض میکنی؟ 

بعد چندوقت موهام به اون شامپو عادت میکنه و دیگه تمیز نمیشه باهاش 😢

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعد چندوقت موهام به اون شامپو عادت میکنه و دیگه تمیز نمیشه باهاش 😢

شامپو کبیر اون که نعناعی هست رو هم امتحان کن..واسه من که فقط اون شامپو جواب داد و الان دو ساله که دارم ندارم ازش استفاده میکنم و خارش سر دیگه یادم رفت..فکر کنم برای موهای چرب باشه.

2738
شامپو کبیر اون که نعناعی هست رو هم امتحان کن..واسه من که فقط اون شامپو جواب داد و الان دو ساله که دا ...

از کجا بخرم

ببخشید اشتباه تایپ بود..شامپو کلییر اون که عکس روش سبزه و نعنایی هست..مخصوص موی چربه

میگم سرچ کردم هیچی نیاورد😂