2737
2734

سلام دوستان خواهش میکنم بیایین

هفته ۲۵ ام هستم لباس زیرم خیس میشه طبیعیه؟

خیلی نگرانم

نوبت دکترم هفته ی بعده

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم

پد بزار .. سرفه کن ببین میریزه ‌.ولی در کل طبیعیه  اگه زیاد نباشه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا اب دوربچه کم شده ..اب زیاد بخور

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

نه عزیزم طبیعی نیست. یا ترشحه که تاعفونی نشه باید خودت رو برسونی به دکترت یا اگه مثل آبه که حتما برو دکتر یا حتی بیمارستان تا چک بشی

عده ای،(تاکید میکنم) عده ای از مبلغان دینی موجود در نی نی سایت، به حدی خودشون شخصیت بدو کریهی دارن که بیشتر دارن میشن عامل مهمی برای دین زدگی. خواهر عزیز اول شخصیت خودت رو اوکی کن بعد امر به معروف و نهی ازمنکر بکن.این آزار و اذیت ها و توهین های هیستریک شما، نه تنها ارشاد نمیکنه بلکه حس نفرت بوجود میاره. خودتون که آدم های محبوب و باشخصیت و انسااانی باشید، ناخواسته موجب امر به معروف و نهی از منکر میشویدددد....... 
2738

گلم بدو زایشگاه هرچه زودتر

نمبخوام بترسونمت چند روز پیش بیمارستان بودم ی خانومی هفته ۲۹ سزارین کرد جنین ی کیلو بود🙁  ی هفته ده روز ابریزش داشت خیال میکرد ترشحه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
پد بزار .. سرفه کن ببین میریزه ‌.ولی در کل طبیعیه  اگه زیاد نباشه

مرسی عزیزم الان امتحان میکنم

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم

شاید نشتی کیسه آبه که رسیدگی فوری میخواد حتما فردا برو اورژانس اناق زایمان 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
گلم بدو زایشگاه هرچه زودتر نمبخوام بترسونمت چند روز پیش بیمارستان بودم ی خانومی هفته ۲۹ سزارین کرد ...

وااای خدا نکنه من اونجوری بشم 

برام دعا کن

گلم بدو زایشگاه هرچه زودتر نمبخوام بترسونمت چند روز پیش بیمارستان بودم ی خانومی هفته ۲۹ سزارین کرد ...

عزيزم هفته ٣١بارداريم سينه هام خيلي درد ميكنه 

طبيعيع؟شماهم اينطور بودين؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
2706