2726
عنوان

دخترا توقعاتتون رو بیارید یعنی چی؟

336 بازدید | 26 پست

چقدر تاپیک های امروز متاهل یا مجزد، نتیجه زندگی یا خواستگاری غم انگیز بود... اعصابم خرد شده! 

دقیقا اینکه چند سال توو گوش دخترا خووندن توقعتون رو بیارید پایین یعنی چی؟!

یعنی انتظار نداشته باشید پسر تحصیلکرده، سربازی رفته، خانواده دار و شاغل درست و درمان بیاد خواستگاریتون؟! 

در عوض: 

اگه درس خووندین خوبه کار خوب پیدا کنید خرج پسر ما رو بدید...

به خانواده اتون فشار بیارید جهزیه کامل از بهترین مارک ها بیارن، چون عروسای فامیلشون آوردن....

چشمتان به کمک پدرشوهر و مادرشوهر نباشه، اول پسرشون یه خونه بزرگ اجاره می کنه جهازتون جا بشه، بعدا یه جا انباری پیدا می کنه جهازتون رو بچینید و برید تووی لونه موش زندگی کنید اگرم ناراحتید، پدر و مادر خودتون دست به جیب بشن برای دخترشون خونه و ماشین بگیرن که به آقای داماد بد نگذره...

انتظار نفقه و ... هم نداشته باشید، انتظار اینکه آقا کاری و اهل خرجی خونه دادنم باشه نداشته باشید، پولم اگر در آورد قرار نیست توو خونه زندگی خرج کنه... 

اگرم سر کار میرید خدا رو شکر کنید شوهرتان اجازه میده، بدون حرف و حدیث توو خرجی خونه محسوس و یا نامحسوس جور آقا رو می کشید که به حساب پس اندازشون لطمه نخوره...‌

اگرم سنتون رفته بالا که هر کی اومد چشم بسته فقط می گید چشم، سر به سجده می گذارید که خدا رو شکر یکی در خونمون رو زد و عیب نداره اگر هر شرایطی بود....

دخترا توقعتون رو بیارید پایین غیر از این هست، نتیجه ای غیر از این داشت....؟!!!!

قبول ندارید توو زندگی مشترک این همه خوار شدن زن و کم محلی کردن بهش باعث میشه مثل بشکه باروت بشه و وقت و بی وقت منت بذاره سر شوهرش که هیچ کاری برام نکردی و.... خداییش این چه وضعش هست؟! چرا این قدر توقعات خانواده پسرها رفته بالا؟!

یه طرفه به قاضی رفتی.امیدوارم راضی برگردی

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توقع دو طرفس نه یک طرفه.یک جهاز ساده در مقابل یه زندگی ساده...

در عمل اینقدر که خانواده دختر واسه بستن دهن مردم دارن باج میدن، خانواده پسر قدم از قدم برنمی داره... 

واقعا خوب گفتی

بعضیا بلد نیستن خودشونو جمع كنن، میرن یطی دیگه رو بدبخت كنن و از ازد فقط قصدشو دارن نه جنم و مسئولیتو....

البته فقط درمورد بعضیا صدق میكنه كه اعتماد به عرش دارن

خواهش می كنم برای سلامتی خونوادم دعا كنید. ممنون
همیشه اینطوری نیست البته یعنی همیشه این حرف توقعتون رو پایین بیارین این نیست معنی اش

در عمل داری می بینی که خیلی مثال پیدا کرده که همین شده... یه نگاه به تاپیکهای سایت بنداز از خیانت گرفته تا موارد دیگه....

در عمل اینقدر که خانواده دختر واسه بستن دهن مردم دارن باج میدن، خانواده پسر قدم از قدم برنمی داره... ...

خب دختر باید روز اول چشماشو خوب باز کنه.وقتی پسر میگه من هیچی ندارم چرا از خانواده خودش میخاد جهاز انچنانی بدن؟دوره اشنایی برای همینه باید ینگا همون اول واکنده بشه

نه یکم زیادی سختش کردی 

مثلا من خودم یکی از همون دختراییم که توقع مو پایین اوردم 

ولی شرایطم اینجوریه که باید تحصیلاتش یا هم سطح یا از خودم بالاتر باشه 

باید اهل کار و زندگی باشه 

باید خانواده متشخص داشته باشه 

ولی تو این اوضاع الان ازش انتظار خونه ۳ خوابه یا اصلا خونه ای که مال خودش باشه ندارم حاضرم چند سال اول زندگی رو تو خونه ۸۰ ۹۰ متری باشم 

انتظار ماشین مدل بالا ندارم درحد پراید و ۲۰۶ راضیم 

در این حد من توقعم رو اوردم پایین و به نظرمم اصلا کار بدی نیس چون مامان بابا ی خودمم با خونه مستجری و.. شروع کردن اول زندگیشونو ولی الان همه چی دارن 

نه یکم زیادی سختش کردی  مثلا من خودم یکی از همون دختراییم که توقع مو پایین اوردم  ولی شر ...

ایشالا خوشبخت بشی عزیزم

من اعتماد ندارم به خیلی ها دیگه..... دوست خودم، ازم پنج شش سال کوچکتر هست. با عشق ازدواج کرد، کلا خانواده دختر حمایت کردن با اینکه وضع خانواده پسر خوب بود

بعد هشت سال با خیانت و رفتن همسرش مواجه شده و در حال التماس هست که هم شوهرش بگه غلط کردم و توبه و هم برگرده ....

2706