2726
عنوان

گریه در بارداری

252 بازدید | 16 پست

بچه ها گریه کردن توی زمان بارداری طبیعیِ؟من الان توی هفته ی هفتم بارداری ام و برای هرچیزی گریه میکنم مخصوصا شبا کارم شده گریه. کسی بوده اینجوری باشه یا من عجیب غریبم؟

حساستر که میشی البته که طبیعیه

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گریه ی بیخود، اصلا گاهی خودمم نمیفهمم الان دارم برای چی گریه میکنم

چه بامزه این که ندونید دیگه خیلی نوبره 😁 در کل بارداری چنان انقلابی در بدن مادر پدید میاره که ادم نمیدونه چی بگه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

چه جالب😂😂😂😂

شـایـد زنـدگـے آن جـشـنـے نـبـاشـد ڪه مـا آرزویش را داشتـیـم امـا حـال ڪه بـه آن دعـوت شـده ایـم بـگذار تـا مـیـتـوانـیـم بـرقـصـیـم...

من سر اولی اینجور بودم. مثلا شوهرم سنگک نخرید گریه...😂 دست خودم نبود... البته بعدش بچه بیقرار نا آروم شد و جیغ جیغو.... 😐🙄🙄

من سر اولی اینجور بودم. مثلا شوهرم سنگک نخرید گریه...😂 دست خودم نبود... البته بعدش بچه بیقرار نا آر ...

وای یا حسین یکم جمع کنم حودمو پس حوصله جیغ بچه ندارم😁😁

2706