2733
2734
عنوان

متولدین ۷۳بیاین😘😘

358 بازدید | 62 پست

دوست دارم ببینم همسنام توچه سطحی از پیشرفت اجتماعی و...هستن

من لیسانس گرفتم یکسال کارکردم اما بمحض ک ازدواج کردم دیگ نرفتم سرکار همسرم موافق نبود و از خدا خواسته نرفتم

۲۳عقدکردم 

کارای هنری یادگرفتم آرایشگری خیاطی نقاشی روسفال روپارچه باپاستیل و...میوه آرایی آشپزی وانواع نرم افزارها 

جزو حسرتام اینه ک گواهینامه نگرفتم 

زبانمم نصفه نیمس هنوز 

ی سقط داشتم بچه دار نشدم هنوز خیلی تنبلم تایک ظهر می‌خوابم و بعدش بلند میشم ی دستی تکون میدم وخیلی کمم ازهنرایی ک دارم استفاده میکنم اضافه وزنم دارم ولی ب چشم نمی‌بینم لاغر کنم ، من چجوریم احساس میکنم از بقیه همسنام  بخاطر تنبلی عقب افتادم  درسته؟شما در چ حالین 

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا

من اومدم موزبردارم. بای بای 🍌🍌🍌🍌😂😂😂😂😂😎😎😎😎

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز من همونی که بودم هستم 

البته تصمیماتی گرفته بودم که

کرونا نذاشت😕

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738

من ۷۴ ام🙇‍♀️ یگوشه دست ب سینه گوش میدم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
من لیسانسمو گرفتم چندتا دوره هنری رفتم الانم سه ساله شاغلم مجردم خودتو با دیگران مقایسه نکن خودتو با ...

اره در کل خواستم دور هم باشیم 

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
سه تاشو بزار یدونه بردار کیلو بیست تومنه😝

خیلی بدی 😢😢😢

باشه بیا اصن نخواستم چهارتا مال خودت 🍌🍌🍌🍌🙁🙁🙁من گناه دارم. 

نمیخوام 😭😭😭😂😂😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
عزیز من همونی که بودم هستم  البته تصمیماتی گرفته بودم که کرونا نذاشت😕

سلام ابجی خوشگله من خوبی؟؟؟

وای من از تو بدتر گاهی وقتا میزنه ب سرم منم فقط رعایت میکنم برم کلاس ولی باز میترسم امسال میخواستم زرنگ بشم ک 😑😑😑😑

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706