2733
2734
عنوان

لطفا بیاین

92 بازدید | 24 پست

من دوسال پیش با یه پسر دوس بودم البته اونموقع خیلی خیلی بچه بودم و تجربش برام جالب بود و از‌رو ندونم کاری باهاش دوس شدم.بنظر میومد دوستم داشت اما من حس خاصی بهش نداشتم فقط تجربش واسم جالب بود.اون حدود ۱۶ سالش بود.بعد من حس کردم واسم زوده و دارم از دوستام و درس و مشقم دور میشم.بهش گفتم کات کنیم.گفتش نرو هرچی گفت من بازم رفتم.بعد یکسال بهم پی ام داد یکم راجب مدرسه و درس صحبت کرد بعد گفت نمیخوای برگردی ادامه بدیم؟ گفتم نه.چندبار التماس کرد گفتم ن و گفت اوکی بای‌.

بنظرتون کار درستی کردم؟ آهش منو نمیگیره؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

چه اهی بابا مگه نامزدت بوده ک اهش بگیرتت

شـایـد زنـدگـے آن جـشـنـے نـبـاشـد ڪه مـا آرزویش را داشتـیـم امـا حـال ڪه بـه آن دعـوت شـده ایـم بـگذار تـا مـیـتـوانـیـم بـرقـصـیـم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه اهی بابا مگه نامزدت بوده ک اهش بگیرتت

ن خب ولی حس میکنم خیلی دوستم داشت.

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728

واااا نه بابا چه آهی 

خیلی خوب کردی 

ا ونم حوصلش سررفته بود از رو بیکاری بهت پیام داده 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2738
شما که سنت کمه چرا انقدر زود وارد رابطه میشی

واسم خیلی خیلی جالب بود.دیدم دخترعمم داره گفتم بزار ببینم چجوریه

اصلا چه دوست داشتنی بشین درستو بخون فردا پشیمون نشی به موقع ازدواجم میکنی برو دانشگاه اونجا اگه خواستی با ی پسر خوب به قصد ازدواج نه از الان

برای خوشبختیم برای مشکلات خانوادم صلوات بفرستین مرسی عزیزان ♥️💋محتاجم به دعاتون 
ن خب ولی حس میکنم خیلی دوستم داشت.

ما خیلی از این جور چیزا دیدیم گله من ن همچین دوس داشتنی وجود نداره ک فک کنی اهش بگیره

شـایـد زنـدگـے آن جـشـنـے نـبـاشـد ڪه مـا آرزویش را داشتـیـم امـا حـال ڪه بـه آن دعـوت شـده ایـم بـگذار تـا مـیـتـوانـیـم بـرقـصـیـم...
اصلا چه دوست داشتنی بشین درستو بخون فردا پشیمون نشی به موقع ازدواجم میکنی برو دانشگاه اونجا اگه خواس ...

عزیزم من درس از همچی برام مهمتره بزرگترین ترسم اینه نمره بد بگیرم.اونموقع تابستون بود با شروع شدن فصل مدارس تصمیم گرفتم ترکش کنم

2706