2733
2734
اخه ما زیاد اینجوری قهر کردبم باز اشتی عادت کردیم

خب گلم دعوا هم نمک زندگیه همش ک نمیشه خوش باشه تو یکم رفتارتو تغییر بده مثلا تو دعوا دعوا شروع نکن اون خودش پشیمون میشه چن ساله باهمید ؟؟؟؟

چرا خواستگاری نمیاد شاید بهتر شدید 

دعواهاتون سر چ هست ؟؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب گلم دعوا هم نمک زندگیه همش ک نمیشه خوش باشه تو یکم رفتارتو تغییر بده مثلا تو دعوا دعوا شروع نکن ا ...

همیشه بمن میگه بمن بی احترامی میکنی به حرفام توجه نمیکنی کلی چیز میگه میگ تو اصلا من واست مهم نیستم منو ادم حساب نمیکنی جوابمو میدی خیلی چیز میگه خب من یکم عصبیم همیشه باهاش دعوا میکنم خاستگازی نمیاد چون تازه داشت پول جم میکرد ماشین خریده بوو داشت پول جم میکرد کرونا اومد بیچاره موند خونه افسردگیم گرف منم بدتر دیونش کردم

2731
همیشه بمن میگه بمن بی احترامی میکنی به حرفام توجه نمیکنی کلی چیز میگه میگ تو اصلا من واست مهم نیستم ...

حب عزیزم وقتی اون عصبیه تو مهربون باش و بالعکسش بعد یکم رو خودت کار کنی سعی کن اون موقع ک عصبی میشی صلوات بفرستی اب بخوری و خودتو کنترل کنی یا اصن جوابشو ندی چ بگم انشالا هرچی صلاحته پیش بیاد گلی 🌷🌷🌷🌷🌷

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
حب عزیزم وقتی اون عصبیه تو مهربون باش و بالعکسش بعد یکم رو خودت کار کنی سعی کن اون موقع ک عصبی میشی ...

چون اخلاقامون شبی همه دوتامون دی ماهییم خیلی باهم‌کلنجار میریم اما بیشتر وقتی چت مبکنیم‌کنار هم باهم خیلی خوبیم اصلا دعوا نمیکنیم

چون اخلاقامون شبی همه دوتامون دی ماهییم خیلی باهم‌کلنجار میریم اما بیشتر وقتی چت مبکنیم‌کنار هم باهم ...

عزیزم اینا ک مطرح نیست منم دی ماهیم گلم ولی من خیلی اروم صبورم ببین مرد باید قلقشو بدست بیاری باید با زبون خرش کنی ب اصلاح با پنبه سر ببری ببین من همه اینا رو کردم ولی مشکل من یکی این بود زن داشت و فقط منو میخواست بازی بده حیف اون همه خوبی درحقش

2738
عزیزم اینا ک مطرح نیست منم دی ماهیم گلم ولی من خیلی اروم صبورم ببین مرد باید قلقشو بدست بیاری باید ب ...

اینارو بخون من هیچوقت قلقشو بدست نیوردم تو کل زندکیم اخرین حرفامونم همیناس

اینارو بخون من هیچوقت قلقشو بدست نیوردم تو کل زندکیم اخرین حرفامونم همیناس

چ عکسایی گذاشتی خوندم ببین وقتی عصبیه خودتو بزن ب بچ بازی الان ک اینجا اون مقصره ولی شاید ناراحت بوده از چیزی نمیدونم شایدم خسته 

مشکلت چیه

اگ حوصله داشتی تایپیکمو بخون 

‌‌خیلی وقته چیزیو جدی نمیگیرمحتی زندگیم...   ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌
ای  کاش میتونستم اونیو گ میخام کنارم نگه دارم

عزیزم برمیگرده ناراحت نباش مردا همشون سریع عصبی میشن 

چ عکسایی گذاشتی خوندم ببین وقتی عصبیه خودتو بزن ب بچ بازی الان ک اینجا اون مقصره ولی شاید ناراحت بود ...

فقط از صورتم بود کلا با اینستا مخالفه میگ اصلا نداشته باش چون خوشم نمیاد عکستم هیچ جا نزار

2706