2726
عنوان

دلم بدجور گرفته

234 بازدید | 21 پست

خانوما من نامزدم ادم زندگی نبود مجبور شدم جدا بشم،بعد جدایی خیلی حس بدیه همش احساس خلا داری مخصوصا منکه دورم پره از کبوترای عاشق،بدم میاد از خودم چون حسود شدم،وقتی عشق شوهرخواهرمو به خواهرم،یا عشق برادرم به خانومشو میبینم،حسودیم میشه دست خودم نیست،من هیچ وقت درک نکردم نامزدم دوسم داره،هم این حسارو دارم هم اینکه نفرت شدیدی گرفتم از جنس مذکر،فکر میکنم بیشترشون خیانتکارن😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو نامزدی جدا شدم الان باز ازدواج کردم

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
2728
منم تو نامزدی جدا شدم الان باز ازدواج کردم

خیلیم عشقمون زیاده

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
الان راضی هستی:

اره بشدت راضیم شوهرم ماهه خدارو شکر حدا شدم از مرتیکه معتاد

من از نگاهش به خانوما اذیت میشدم،حق داشتم به نظرت؟

حالا حق داشتی یا نه تموم شده باید به زندگی برگردی خودتو نباز 

عزیزم الهی حال دلت خوب بشه❤️

من یکسال بعد از عروسی جدا شدم ولی چون از حتی قبل طلاق رسمی برنامه ریزی درسی و زبان و... انجام دادم که وقت برای سر خاروندن نداشته باشم.

هروقت هوای اطرافت ابری شد اوج بگیر عزیزم❤️

من کاملا درکت میکنم.

من دو بار تولد همسرم برای سوپرایز بزرگ گرفتم و تمام تلاشم رو کردم.

ولی ایشون اولین و اخرین تولد من رو که باهم بودیم حتی تبریک نگفت و هیچ هدیه ای هم نگرفت(عقد بودیم و حتی اولین دعوامون یک ماه بعد عروسی بود یعنی مشکلی هم نداشتیم موقع تولد من)

حتی یکبار من رو نبوسید تمام مدت زندگی.

من هم اون موقع خیلی ناراحت بودم حس دوست داشته نشدن از کسی که انتظار داشتی تو رو از همه دنیا بیشتر دوست داشته باشه.

ولی خب گذشت.

تجربه شد و من الان خیلی قوی ترم

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

عزیزم خودتو نباز به زندگی ادامه بده...خدا خودش یه همسر خوب میذاره کنارت...توی افکارت حسادتو نیار زندگی خودت و بقیه خراب میشه چون یه مشت افکار منفین

اینو یادت نره که یکی هست اون بالا همیشه حواسش بهت هست همیشه شکرگذار باشه هر چند زندگی باب دلت نیس🤍
2706