2726

آیا باوری که غالب هست که خارجی بهتره رو قبول دارید یا تجربه مخالفشو دارید؟ مارک هایی مثه اسنوا امرسان یا ایکس ویژن و مارشال در تلوزیون یا...

سامسونگ و آل جی ک حرف ندارن 😁😁

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ایرانیا رو چی استفاده کردی؟

پارس خزر و پاناسونیک 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2728

خارجی داریم تا خارجی... مثلا اگه بخوای با جنسهای چینی مقایسه کنی ترجیح میدم ایرانی بخرم... ولی در مقایسه با کشورایی مثل المان... خوب صد در صد اونا بهترن...

مارک ایکس ویژن را من شنیدم بد نیست... البته طرفی که داشت تعریفشو میکرد بیشتر مد نظرش خدمات پس از فروشش بود که همیشه در دسترس هست

چطور بوده

تا الان ک خیلی خوببب 

چندوقته استفاده میکنی؟

3 سال 😁

2706