2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میدونید چرا انقدر این چیزا زیاد شده ذکر برای افزایش روزی دعا برای رونق کسبو کار چون دیگه هیچکس نمیخاد خودشو به ابو اتیش بزنه واسه درامد بالا به این چیزا نیس عزیزم همون بالایی هم میگه از تو حرکت از من بر‌کت

هر شب سوره اعلی

و خوندن نماز به موقع

خصوصا نماز صبح.

اب و جارو کردن جلوی محل کار اگه شغلش ازاده

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

هرشب سوره واقعه بخون بعد نماز مغرب و عشا

فکر کنم آیه ۵۸ سوره ذاریات رو ۲۷ مرتبه بعد نماز صبح بخون

همون آیه 

ان الله هو الرزاق ذوالقوه المتین

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2738

من هرررررر شب سوره واقعه میخونم  

یه بیکارم که دوست داره توی قلب تو شاغل شـہ👊😂یه جوری خواستنی هستی که حتی ویروسم باشی آدم دوست داره ناقل شـہ👊😂واسـہ اون قلب دریاییت آدم مجبوره ساحل شـہ👊😂چشات جوری پر از عشقـہآدم دوست داره شاعر شـہ👊😂یه جوری خوبی لامصب😷😷 آدم دوست داره عاشق شـہ😐👊😂😂😂
میدونید چرا انقدر این چیزا زیاد شده ذکر برای افزایش روزی دعا برای رونق کسبو کار چون دیگه هیچکس نمیخا ...

من حرکتو دارم عزیزم از ۸صبح تا ۸شب سرکارم .کلا به قرآن و ذکرا معتقدم

2706