2726
عنوان

وای بچه ها بیاید خیلی میترسم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 56 پست

هزار علت ممکنه داشته باشه

بارداری. کیست. تنبلی تخمدان. اعصاب. تغییر اب و هوا. تعیر هورمون و....

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه هیچکدوممون آمادگیشو نداریم فقط دعا کن بچه نباشه

بیبی بزن خودتو خلاص کن

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
نمیدونم چطوری و چیکار کنم که پریود بشم اره این چندوقته هم خیلی استرس  داشتم

مثلا بچه ام باشه مگه چی میشه ؟ بچه با خودش برکت میاره فدات بشم 

نگران چیزی نباش 

نظر کرده ی آقا امام رضاام و حس شیشمم بسیار قویه    همه همینو میگن بهم ...

[QUOTE=149212172]من برای تو دعا میکنم باردار باشی تو دعا کن من باردار نباشم[/QUOTEمامان من هروخ پریود نمیشدیم میگف عفونته اویشن و پونه رو دم میکردیم دولیوان میخوردیم یکمفرداش شررررررررر

اگه نشم باید یه دکتر برم  

اخرین بار کی سونو رحم و تخمدان دادی؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706