2726

دخترم ند روزه انگار یه حالت مورمورشدن بهش دست میده کسی بوده بچش اینجور شده باشه علتش رو نميدونم

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

ازکجا میفهمی مورمورش میشع؟😳😳😳

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
ازکجا میفهمی مورمورش میشع؟😳😳😳

ما خودمون وقتی سردمون میشه چجور مورمور میشه بدنمون همونجوري

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه های شما راه میره؟مال من فقط از مبل میگیره میتونه راه بره

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
ما خودمون وقتی سردمون میشه چجور مورمور میشه بدنمون همونجوري

اره يهو انگار لرزش ميگيره يه لحظه دختر منم يه مدت خييييلي اينجورى ميشد چه جالب كه بچه شمام ميشه البته الان چند وقته نشده 

پسر من وقتی دستشویی داره اونجوری میشه .دوسالشه

فکر کنم شما درست میگید چون دیروز باز بود اینجور شد بعدش جیش کرد 

بچه های شما راه میره؟مال من فقط از مبل میگیره میتونه راه بره

منم فعلا ننميتونه مستقل راه بره در حد چند قدم ميره ميفته

واکسن یک سالگی زدی همونجا میپرسیدی باز بهتر بلدن دخترمنم یک سال وچندروزشه ولی ندیدم مور مور بشه  ...

اون موقع اینجور نبود الان تو چهارده ماهه دوسه روزه اینجور ميشه

2706