2726
پس چرا من یاد عشق اولم میفتم خنده ام میگیره به حال و روز اون موقع خودم؟ و اینی که الان دوسش دارم رو ...

عزیزم تو متولد ۷۹ ای تازه الان عشقو تجربه میکنی منظورم عشقای ۱۲ .۱۳ سالگی نیست

حرف سیاسی زدم قطع دسترسی شدم  😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو مردی محدثه جون😂😂😂😂

نه بقرآن دخترم 

ولی خداشاهده کسی که بعد از اون وارد زندگیم شد رو هزاربرابر نفر اول دوست دارم

الیته دلیلش شاید این باشه عشق اول من یکطرفه بود و زن گرفت

ولی الان خداروشکر دوطرفه است

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

من از شوهرم پرسیدم جواب نداد البته چون خواب بود هم بی تاثیر نبود 😂😂😂

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2728
نه بقرآن دخترم  ولی خداشاهده کسی که بعد از اون وارد زندگیم شد رو هزاربرابر نفر اول دوست دارم ...

ن میدونم دختری اخه جواب دادی گفتم تو که مرد نیستی چرا جواب میدی تایپک گفته مردا هممون ازدم دختریم😂😂😂😂😂 بقول معروف هرچیزی داخل تایپکه الا خوده مرد😐😐

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
ننه بزرگ سایتم اومدم مواظبتون باشم

منم پدربزرگم 

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 

مرد نیستم

ولی ذهن مردا تنوع پذیره 

ینی عشق اولم تکراری میشه عشق دومم تکراری میشه سومی رم یادشون میره ازدواج ک میکنن مقایسه میکنن دوباره یاد سومی میفتن یاد دومی و در نهایت اولی 

۹۹/۹/۹

عشق وجود نداره

همه چی براساس منفعتو عادته

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2706