1861
1823

سلام...

بازی حدس کلمه به این شکله ک من ی کلمه ناقص میگم شما هم حدس میزنید...😍هر کلمه ۵ امتیاز ه هر کس ۲۰ امتیاز شد برندس...جایزه هم مثل تاپیک قبلم ی بوس با ی قلب خوشگل😍😂😂😂خو چی بدم خدایی؟😂

از همین الان بگم لطفا هیچ آقایی نیاد مثل تاپیک قبل پارازیت بندازه بگه جایزه به کارم نمیااد!!!

تو تاپیک قبلم گفتم یا آقایون بازی نکنید یا بازی هم میکنید جایزه تون ی دست زدنه👏👏

😂

خب......کیا پایه هستن دوست جووونا😍لایک کنید لطفا😍

اولین کلمه😁👇

_ ا_ _  اعضای بدن

در تاریخ ۹۹/۹/۹🔥بهترین اتفاق زندگیم افتاد💥به هرکس نتوان  گفت شرح قصه خویش 😌🔥خیلی زود دیر میشه....خیلی زود...🔥اوووم...جوجه صورتی هم خیلی دوست دارم...گفتم حالا ک داری امضامو میخونی ی چیزی در موردم بدونی😌😂😐🔥با کمک G به ارزوی قلبیم میرسم....💛🔥💥😐😐😐😐🐤
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
1846
زانو

آفرین ۵ امتیاز😍

در تاریخ ۹۹/۹/۹🔥بهترین اتفاق زندگیم افتاد💥به هرکس نتوان  گفت شرح قصه خویش 😌🔥خیلی زود دیر میشه....خیلی زود...🔥اوووم...جوجه صورتی هم خیلی دوست دارم...گفتم حالا ک داری امضامو میخونی ی چیزی در موردم بدونی😌😂😐🔥با کمک G به ارزوی قلبیم میرسم....💛🔥💥😐😐😐😐🐤

ناخن

یادم میاد کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب ، درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون باشیم و اگر یک تا مو مون بیرون اومده باشه اون دنیا از تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و‌.... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی . من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها آدم ساختن . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشن !

رانم😐😐😂😂

Life is a mirror and will reflect back to the thinker what he thinks into it.                    🤗     -Ernest Holmes                                                            تا تاریخ ♡۱۳۹۹/۹/۹♡ بهترین اتفاقای زندگیم خواهد افتاد😋ایشالله همه به آرزو هاشون برسن الهی امین🤗
1826

خب حدس بعدی؟

Life is a mirror and will reflect back to the thinker what he thinks into it.                    🤗     -Ernest Holmes                                                            تا تاریخ ♡۱۳۹۹/۹/۹♡ بهترین اتفاقای زندگیم خواهد افتاد😋ایشالله همه به آرزو هاشون برسن الهی امین🤗
1718