2737
2734
عنوان

می خوام نظر همه رو بدونم لطفا

247 بازدید | 40 پست

ممنون میشم راهکار ارائه کنین....اول اینکه خانواده ی همسرم چه از مادرشوهر گرفته چه از خواهرشوهر و برادرشوهر

هروقت که مهمونی مارو دعوت میکنن همه ی طایفه رو دسته جمعی شام میدن و توی این مهمونیها خواهرشوهرام و دختراشون اصلا ظرف نمیشورن و این کارو محول کردن به ما سه تا جاری حتی یه تعارف کوچیک هم نمیکنن.انگار نه انگار.....و وظیفه ی ما میدونن برای همین از مهمونیهاشون بیزارم

این یک مسئله شده برای من از زرنگی و سواستفاده ی اونها خیلی ناراحتم و حس بدی بهم دست میده.تازه من دست راستم هرموقع کلی ظرف میشورم به شدت درد میگیره.چه برسه توی مهمونی های دسته جمعیشون که تعدادشون ۳۰ نفر هست  و چن برابر ظرف پلو خوری و سالاد خوری قاشق چنگال و لیوان کثیف میشه.من واقعا ناراحتم

کلی فکر کردم که چکار بکنم به این نتیجه رسیدم وقتی خونه ی خودم دعوتشون کردم و جاریهام خواستن ظرفارو بشورن بلند بگم نه کسی نباید ظرف بشوره و من فردا خودم کم کم میشورم و بهشون بگم من اینجوری راحت ترم خودمم دیگه بخاطر درد دستم نمیتونم توی مهمونیهاتون ظرف بشورم شماهم خونه ی من نشورید تا مدیونتون نشم.بنظرتون چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@دخترپاییز78   بیا نظر بده 😁

عزیزم😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

خوب وقتی اذیتی چرا میشوری

شما میمانی ،کمک هم حدی داره

اگر رفتی کمکی نکن

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2738

اینجور که تعریف کردی بهترین راه حل همینه بقول معروف چیزی که عوض داره گله نداره آدم توی اینجور مواقع از کار کردن زورش نمیاد ازینکع به عده همیشه سو استفاده کنن و ادمو ساده گیر بیارن حرصش میگیره 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
2706