2726

دختر من 3 ماهشه تقریبا هر سه روز يه قوطی شیرخشک میخوره خودم احساس میکنم خیلی زیاده 

بعد يه چيزيم هست من نميدونم بچم کی گشنشه، کی گرمشه، کی جاییش درد میکنه؟! هروقت ناآرومی کنه بش شیرخشک ميدم اونم میخوره همیشه ولی احساس میکنم زیاد میدم 

وزنشم 6 کیلوعه

خدایا این کاربریمو از شر همه ی دشمنان حفظ کن 

ماشااله 

پسر من ۸ ماهش هفته ای یدونه می خوره 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

به غذا خوردن بیفته شیر خوردنش کمتر میشه

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشااله  پسر من ۸ ماهش هفته ای یدونه می خوره

روزی چن وعده بش ميدي؟  تو هر وعده چن قاشق میریزی؟  

پسر شما شیر خودتم میخوره یا فقط شیرخشک؟؟؟ 

2728
به غذا خوردن بیفته شیر خوردنش کمتر میشه

ب نظرت مشکلی نداره واسش این همه خوردن؟  گاهی مامانم ميگه بش نبات با آب گرم قاطی کن بده شکمش روون بشه بخاطر شیرخشک

ب نظرت مشکلی نداره واسش این همه خوردن؟  گاهی مامانم ميگه بش نبات با آب گرم قاطی کن بده شکمش روو ...

اگه یبوست میشه شیر خشکش رو عوض کن تحت نظر پزشک

اگر هم ریفلاکس نداره چه اشکالی داره بزار بخوره تپلی هم میشه

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

ساعت بگیر هر ۲ ساعت الی ۲ساعت ونیم بهش بده  پسر منم ۱۷ ماهشه هر ۳روز یه قوطی میخوره غذاشم میخوره روزی دووعده شیر هر وعده ۷پیمانه ، همسن بچه شما هم بود هر ۴روز یه قوطی بعضی بچه ها خوش اشتهاترن  بده بخوره ولی تایم بگیر بفهمی کی گشنشه

اگه یبوست میشه شیر خشکش رو عوض کن تحت نظر پزشک اگر هم ریفلاکس نداره چه اشکالی داره بزار بخوره تپلی ...

نه مشکلی نداره خداروشکر من خودم براش نگرانم

نه مشکلی نداره خداروشکر من خودم براش نگرانم

نه گلم نگرانی نداره هیچ مشکلی هم نیس بزار بخوره نوش جونش

2706