2726

نمیخوام انرژی منفی بدم بهتون... 

اما خیلی دلم گرفته

از اینکه دوساله نامزدیم و جور نمیشه عروسی بگیریم

از اینکه بابام وضع مالیش خوب نیست و نمیتونه برام جهیزیه بخره اینم یگم توی شهر ما جهیزیه حتما با دختر نیست هرکسی در حد توانش میبره اما با این حالم ادم موذب میشه چیزی نبره... خود پدرشوهر و مادرشوهرم اهل این حرفا و سرکوفت زدنا نیستن اما از حرف و حدیثای فامیلاشون میترسم

دلم از همه چیز گرفته...... کی دیگه آرامش خیال پیدا میکنم خدا😔

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف بقیه مهم نباشه برات برو زندگیتو بساز پدرتو شرمنده نکن

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2728
منم امروز زیر بارون همین دعا رو کردم 

عزیزم♥️

الهی زندگیتون سرشار از انرژی مثبت و آرامش و شادی باشه و انقدر غرق در خوشبختی بشین که هیچ راه نجاتی نداشته باشین😍🌿 حال دلتون خوش و سرتون سلامت💕💕
ارامش هست خودت باید به دسش بیاری

اخه چطور عزیزم؟! وضعیت روز به روز داره بدتر میشه زندگی خیلی سخت شده مخصوصا واسه ماهایی که میخوایم تازه تشکیل زندگی بدیم... همه چیز سخت شده هزار تا فکر و خیال.... چطور ادم ارامش داشته باشه😑😑

حرف بقیه مهم نباشه برات برو زندگیتو بساز پدرتو شرمنده نکن

خیلی سختمه خودم خجالت میکشم پیش خانواده شوهرم با اینکه اونا خودشون دارن برای من خرید میکنن و هیچیم به روی من نمیارن اما خیلی سختمه😔😔

خیلی وضعیت سخته عزیزم،حق داری منم وقتی نامزد کردم خوردیم به تحریم وگرونیا سعی کن چیزای که واقعاضروری نیست نخری مثل مبل مث سرویس خواب میزناهارخوری بوفه،سعی کن چیزای اضافه نگیری حالا خرجش چه باخودت باشهوچه باداماد،مثلا رختخواب زیاد پتو زیاد چه میدونم دکوری و قابلمه و ظروف زیاد،درحدضروری بگیر،خرج عروسیو سبک بگیر تجملات وکنار بزار،خلاصه ازخیلی خرجا بزن ساده برو سرزندگیت گرونیه واقعا فشار روهمه اس

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
امیدوارم همه چیز به زودی زود اینقدر عالی بشه که حتی تصور هم نمیتونی بکنی برام دعا کن برات صلوات می‌ ...

الهی آمین... ممنونم عزیزم دعات کردم♥️♥️

منم دلم خیییلی گرفته    

😔😔♥️♥️

باوام ازدواجت برو بخر

قستاشو شوهرم میخواد بده منم روم نمیشه بگم بده به خودم.. تازه قراره بذاریم روی یه پولی اگه جور بشه خونه بخریم

2706