2737
2734
عنوان

اسم های لیانا و دیانا

1043 بازدید | 46 پست

سلام خانما من میخوام اسم دوقلو هامو لیانا و دیانا بذارم اولش خیلی دوست داشتم الان یکم استرس گرفتم نکنه قشنگ نباشن یا مثلا دل آدمو بزنن یا مثلا موقع صدا زدن چون خیلی شبیه همن تشخیص ندن کدومو صدا میکنم به جز اینا هم هیچ اسمی به دلم نمیشینه؟

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هردو قشنگن 😍😍😍😍اینکه گفتی شبیه همن اره حیلی شبیه همن اما قشنگن 

هردو 

هم دیانا هم لیانا

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2728

خیلی شبیه به همن ولی قشنگن

خدا نینی هاتو برات نگه داره عزیزممممم😻😻😻😻

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738

هر دو قشنگن ولی خیلی تو تلفظ شبیه همن

هرکدومو صدا کنی دوتایی برمیگردن

یا سرکارت میذارن اصلا جواب نمیدن   

قدمشونم مبارک

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ملیکا و ملیسا هم قشنگن😁 

مایسا و مانیا هم همینطور😍 

هلن و هوا هم دوست دارم😻

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
هردو قشنگن 😍😍😍😍اینکه گفتی شبیه همن اره حیلی شبیه همن اما قشنگن  هردو  هم دیانا هم لی ...

اها خیلی ممنون

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2706