2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هروقت خدا بخواد

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

عزیزم استارتر انشاا...به بهترینها برسی تو زندگیت

دوستان میشه برای شفای بابام صلوات بفرسین هوشیاری نداره عمل خونریزی مغزی سختی کرده یه سمت بدنش لمس شده الان ریه هاش آب کشیده و باید عمل شه خیلی نگرانم😔😔😔

خدایا شکرت

بیخیال بابا. 

البته منم گاهی به این فکر میکنم. اما وقتی میبینم این متاهلا چقد بدبختی دارن. خیانت اعتیاد دروغ کتک کاری بی پولی فقر ... خوشحال میشم تو خونه بابام تو ارامشم. 

چندسالته؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

دعای شیخ بهایی رو بخون از چهارشنبه تا شنبه، سرچ کن توی نت هست، هر نیتی کنی یا توی خواب میبینی بهش میرسی یا اگه هیچ خوابی نبینی بازم بهش میرسی ، من خوندم قیافه ی شوهرم رو توی خواب دیدم ، یک سال بعدش باهاش اشنا شدم

دعای شیخ بهایی رو بخون از چهارشنبه تا شنبه، سرچ کن توی نت هست، هر نیتی کنی یا توی خواب میبینی بهش می ...

واقعا؟؟؟؟؟؟

من هر نذری که کردم نشد که نشد😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2706