2726
عنوان

رسیدن ب معشوق

978 بازدید | 68 پست

سلام بچه ها خوبید 

بچه ها من در حد مرگ یکو دوست دارم ۳ ساله با همیم نمیدونم چرا هر چند وقت یکبار میاد و میگه من به اینده اطمینان ندارم و این حرفا یعنی به اینده به هم رسیدنمون دنبال یه دعا هستم که بیاد خاستگاریم البته مادرش باهام مخالفه چون فکر میکنه من دختر بدیم  چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید خسته شدم دیگ قلب درد گرفتم  اگه دعاایی هست ک استفاده کردید تورو به جون عزیزتون  بدید  

ایشالاه خیر ببینید 😔

دعایی نیست  گلم  باید عشقش بهت قوی باشه تا بتونه اینده ایو ببینه

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

من یه چی شنیدم‌ میترسم بگم همه بریزن سرم

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه چی شنیدم‌ میترسم بگم همه بریزن سرم

بگووووو

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2728

نه یعنی آمادگی ازدواج نداره. 

ناراحت نشی عزیزم ولی فکر کنم منظورش همینه. چرا ما زنا اینقدر ساده ام 😝😝

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
بگووووو

با توجه به کامنتی که گذاشتی اصلا بگم😆

تو خودت از همه خطرناک تری😂😂

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
 نامه به فرشته عشق و نگهبان

اگ بخوای ب یکی بگی بهم پیام بده ب کدوم فرشته پیام بدی ؟؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
با توجه به کامنتی که گذاشتی اصلا بگم😆 تو خودت از همه خطرناک تری😂😂

چرا دختر به این نازی کجام خطر داره

با توجه به کامنتی که گذاشتی اصلا بگم😆 تو خودت از همه خطرناک تری😂😂

خب بگو واس خیلیا شاید مفید باشه

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
اگ بخوای ب یکی بگی بهم پیام بده ب کدوم فرشته پیام بدی ؟؟؟؟

خو چه کاریه به خودش بگو بت پیام بده

به فرشته نگهبانش نامه بده گلی

9/9/99بهترین روز زندیگم, یه معجزه تو زندگیم رخ داد...خدایاسپاسگزارم 
چرا دختر به این نازی کجام خطر داره

یه حسی بهم میگه داری گولم میزنی ازم حرف بکشی 

تا بگم میوفتی سرم که این خرافات چیه😅

2706