2726

من چندین ساله مداد رنگی نگرفتم برا بچم همیشه اول مهر از طرف کار شوهرم بهش لوازم تحریر میدادن ب خاطر همین خبر نداشتم از قیمتش

امشب رفتم برا بچم گرفتم 25 تومن شاید یکی بگه زیاد نیس ولی من یهو مخم سوت کشید 

بخدا وضعمون زیاد بد نیستاا و گدا هم نیستم تو خرج کردن اصلا هم حیفم نیومد برا دل بچم خرج کردم

ولی 25 تومن زیاد نیس؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مفته که!

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ما که از طرف کار شوهرم چیزی ازمون نگیرن خیلیه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

نه چون تو فازش نبودی تعجب کردی تازه به نظرم خوب گرفتی، من آخر بهمن ۲۴ رنگ گرفتم پنجاه و خورده ای، تازه فروشنده کلی منت سرم گذاشت که خرید قبلمه این قیمت دارم میدم!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2706