2726
عنوان

چرا بعد فوت پدرم اینجوری شدم

163 بازدید | 5 پست

بعد از فوت پدرم ،یهو حال بدی میشم،چشام سیاهی میره و از درون میلرزم و پاهام گز گز میکنه،میترسم برم دکتر به خاطر کرونا،،من خیلی پدرمو دوست داشتم مطئنم منو میبره پیش خودش

از نظر روحی خودتو قوی کن

قرآن و نماز کمکت میکنه حتما

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مال ضعفه

کم غذا میخوری

منم پدرمو خیلی دوست داشتم

دازه میشه. دوسال

هرشب تو خوابمه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2728

طبیعیه چون درد عصبیه

من شیش ماه بعد فوتشون سردردای وحشتناک داشتم شبیه میگرن.سه ماه هم سمت راست پهلوم درد میکرد جوری ک گفتم سرطان کبد گرفتم و کلی ازمایش دادم چیزی نبود.همه اینا درد عصبیه ولی خ مراقب باشتا مثل من نشی ک الان دچار مریضی روحی شدم.حتمااا پیش مشاور برو

تسلیت میگم. خدا رحمتشون کنه.

اگر بچه داری با مشاوره و... خودت رو آرام و درمان کن

پدربزرگم که فوت شد مادرم ده سال گریه کرد، سه سال شدیدا سوگواری کرد، خیلی اذیتمون کرد..... اثرات بدی روی روحیه خانواده ات داره