2733
2734
عنوان

کسی تاحالا تنبلی تخمدان داشته خوب شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنبلی بیماریه  گاهی بادارو گیاهی هم جواب نمیده من خودم بیش از دوساله دارم

هر ماه پریود میشی؟

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 
وزنم بیاد پایین پریود میشم؟

اگه چربی شکمی داری باید اب کنی و اگه لاغری یکم وزنتو بالا ببری در حد نعادل باشه ورزشم خیلی تاثیر میذاره من با ورزش پریودامو منظم کردم

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2728
عزیزم من ۸ماه پریود نشدم دختز خوته بودم بعداز ازدواج ام هی عقب مینداختم ۵سال تحت درمان بودم تا بارد ...

خداروشکر دعا کن منم بچه دار بشم خوب شم 

میگن کسی تنبلی داره دیر حامله میشه😩🤔🤔🤔

اره عزیز دکتربه من گفت اگه الان نیاری دیگه نمیاری.اینقدروضعم بدبود.اون دوسالی که پریودنمیشدم تواقدام بودم

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
خداروشکر دعا کن منم یه بچه بیارم خوب بشم 

ایشالله

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
اره عزیز دکتربه من گفت اگه الان نیاری دیگه نمیاری.اینقدروضعم بدبود.اون دوسالی که پریودنمیشدم تواقدام ...

یعنی بدون‌اینکه پریود بشی باردار شدی؟

2738
اگه چربی شکمی داری باید اب کنی و اگه لاغری یکم وزنتو بالا ببری در حد نعادل باشه ورزشم خیلی تاثیر میذ ...

اکی مرسی عزیزم 

یعنی بدون‌اینکه پریود بشی باردار شدی؟

میگم که هربارنمیشدم آمپول پروژسترون میزدم ومیشدم.یا قرص تنظیم میداددکتر.تاقرص رومیخوردم منظم بودم .قرص تموم میشد دوباره نامنظم.دوماه نشده بودم رفتم آمپول بزنم که یه بیبی چک زدم دیدم حاملم