2726
عنوان

امان ازهمسایه بد

335 بازدید | 13 پست

دیگه خسته شدم توروخداراهکاربدید،من توشهرقزوینم، یه آپارتمان کوچیک داریم. یکی ازهمسایه هامون مستاجره مشکل اعصاب داره صبح تاشب دادوبیدامیکنه بابچه هاش ولی شب که شوهرش میادساکت میشه، اوایل که هرروز به یه بهونه ای میومدپشت درفلان چیزوداری یانه یکباربچش مریض بودبه زور آورد گفت بابچه شمابازی کنه منم نمیدونستم بچم مریض شد، یکباراومدگفت به شوهرت بگوبیادآبگرمکن مارودرست کنه،خیلی هم بی فرهنگه چندساله تواین آپارتمانه هیچ کدوم کلیدندارن میان توکوچه دادمیزنن تادروبراشون بازکنن،دستشوییشون نم داده خونه ماآب میچکه اجازه نداد صاحب خونه بیاددرست کنه همه گچا داره میریزه پایین حالاموعد قراردادش تموم شده صاحب خونشم ازدستش خسته شده نمیتونه بلندش کنه این وسط ماهمش اذیتیم، بخداراضی نیستم کسی بی خونه بشه، ولی الان دوساعته توراه پله فحش میده راه میره فکرمیکنه مابه صاحب خونش گفتیم بلندش کنه منم تنهام اصلا نرفتم چیزی بگم اماصبرم تموم شده به شوهرم میگم اینطوری نمیشه ماخونمون عوض کنیم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهم ی همسایه داریم همیشه میاد دم خونه ماکه فلان چیزو ندارم بهم بده.یا گوجه یاتخم مرغ یانون.. الانم داره بابچهاش دعوا میکنه جیغ میکشه

بايد از سمت خدا معجزه نازل بشود... تادلم باز دلم باز دلم دل بشود  

خوب همین که موقت اینجان خیلی خوبه.اگه خونه برا خودشون بود که برا همیشه عذاب میکشیدید.البته درکت میکنم.صاحب خونه  ما هم خیلی سر و صدا دارن.تا بچم رو خاب میکنم نعره یکیشون بلند میشه بچم از خاب میپره.همش دعا میکنم خونه دار شیم بریم.میگم برا خدا کاری نداره به همه خونه بده.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
خوب همین که موقت اینجان خیلی خوبه.اگه خونه برا خودشون بود که برا همیشه عذاب میکشیدید.البته درکت میکن ...

مشکل اینجاست که نمیزاره کسی بیادخونه رو ببینه اصلاقصدرفتن نداره. 

مشکل اینجاست که نمیزاره کسی بیادخونه رو ببینه اصلاقصدرفتن نداره. 

خوب نهایتا صاحب خونه ازش شکایت میکنه بلند میشن دیگه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

اون چ بخواد نخواد صاحب خونه اگه ازش راضی نباشه مجبوره بره.موندنی نیس

تو سعی کن خودتو با یچی گرم کنی

ی اهنگی چیزی هم همش بذار صداشو نشنوی 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم