2726
عنوان

صلوات هدیه به امام هادی (ع)

132 بازدید | 27 پست

🌹🌹بسم الله الرحمن الرحیم🌹🌹

🌹اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

سلام دوستان فردا تولد امام هادی (ع) 🌹هستش .بیاین به نیت  امام هادی (ع)هرچقدر صلوات میتونیم بفرستیم  وهدیه کنیم به این امام عزیزمون. 

به نیت ظهور و سلامتی امام زمان(ع) شفای همه مریضا(به خصوص بیمار کرونایی) و همه حاجتمندا...

هرکس هرچقدر میتونه بفرسته اعلام کنه.🌹🌹🌹

تاهرزمانی تونستید صلوات هارو بفرستین.

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤

۲۰ تا دعا کنید الان باردارباشم 

مامان سه قلو دوست داشتنی🥰خدا سه تا فرشته بهم داد ❤️خداجون مرسی بابت معجزه قشنگ❤️😍🥰🧿میشه یه صلوات بفرستی ،❤️🧡💛🥰 تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۳۰تا التماس دعا🌸🌸🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

عزیزم منم 100تا گل صلوات هدیه به امام هادی. انشالله که حاجت روا شید واسه حاجت منم دعا کنید عزیزم

99/9/9اون خبرکه منتظرشم به من میرسه من مطمئنم میشه شما هم یک صلوات واسه حاجت دلم بفرستین. 😍😍😍😍😍😍
بچه ها کسی میتونه برام صلوات بفرسته ۴٠ هزار تا مونده 😔تا اخرـهفته باید تموم بشه

عزیزم من 100گل صلوات میفرستم انشالله که حاجت روا شید واسه حاجت روایی منم دعا کنید 

99/9/9اون خبرکه منتظرشم به من میرسه من مطمئنم میشه شما هم یک صلوات واسه حاجت دلم بفرستین. 😍😍😍😍😍😍
2706