2737
2739

سلام خانما

فردا آخرین مهلته واریز پوله

توروخدا دعا کنین فردا صبح خونمون فروش بره امروز یکی میخواست پشیمون شد لحظه آخری

میگن با زبونی که گناه نکردی دعا کن

من بنده گناهکارار خدام دیگه خدا صدای منو نمیشنوه

التماستون میکنم فقط در حد چند ثانیه یه صلوات حتی شده

دلای شما پاکه برام دعا کنین

مامانای مهربون که نی نی تو دلشونه برام دعا کنین

به خاطر سلامتی همسرم هر کاری دارم میکنم 

خدایا نا امیدم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من واست دعا میکنم تو هم دعا کن نترکم🙂

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

"ماشاءَ الله لا حَولَ وَ لا قوّهَ اِلّا باللهِ العَلِیَّ العظیم "

حاجت روا🌸🌸🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2738

با چشمای اشکی برات دعا کردم

توهم برای من دعا کن

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

براتون صلوات فرستادم شماهم برام صلوات بفرستین دعا کنید الان باردارباشم

مامان سه قلو دوست داشتنی🥰خدا سه تا فرشته بهم داد ❤️خداجون مرسی بابت معجزه قشنگ❤️😍🥰🧿میشه یه صلوات بفرستی ،❤️🧡💛🥰 تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

ان شاالله حل ميشه عزيزدلم

دعا كردم و صلوات فرستادم

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

الهی که به خواسته قلبیت برسی.. 

اللهم صل علی محمد وآل محمد 

تبریک

1
5
10
15
20