2703
2553
 ما گشتیم پیدا نکردیم .خصوصا اگه دختر خانم شاغل هم باشه دیگه همون اول ازت در مورد مسایل مالی می ...

من چن روز پیش چنتا خانم اومدن اتاقم سر کار برا پسرشون میگه پسرم ارشد علوم اجتماعی داره ،مغازه داره خونه و ماشینم داره بدون ی لحظه فک کردن رد کردم، من خودم برا شغلم خیلی زحمت کشیدم دوس دارم همسرمم با جنم باشه،ینی اگه طرف شغلش اوکی نباشه بقیه شرایطشو اصلا نمیپرسم

من تا حالا نشده خواستگار ردم کنه ولی من هم کسی نیستم که هر کی رو راه بدم خونمون مگه خودمو از سر راه آوردم که بخوام به هر کسی که اومد بدم ...من خواستگار سمج داشتم از طرفی وضع مالی هم متوسطه تازه اون زمان دیپلم هم نبودم ولی الان با همکلاسیم ازدواج کردم عشقمه جونمع بهترین مرد 😍 و ایشون قبل ازدواج منو دعا کرده از امام حسین خواسته چون هی اصرار می‌کرد بپذیرمش🙈این ذوق منو چند برابر می‌کنه

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب كردي فقط دنبال پولتن... بنظرم دختر پولدار بايد با سطح خودش ازدواج كنه ، ديگه مطمعني كه واسه ...

ما پولدار نیستیم.تقریبا متوسطم . منظورم از پایین تر از نظر تحصیلی و ظاهری و خانوادگی و روابط اجتماعی و شغل و کارش بود. من پول اصلا برام مهم‌نیست

واویی  چقد از دست همچین ادمایی حرصم میگیره،چن وقت پیشم یه خانومه سرزده اومده بود خونمون دم غروب ...

وای دقیقا این اتفاق واسه خواهرمم افتاد..اون حالا عصر بود..الکی رفت حموم...بعد من هی صدای مامانم میزدم میگفتم برو صابون بخر..خواهرم لازم داره...دیگه انقد طولش دادیم بلند شد رفت😂😂😂

2456
متاسفم عزیزم.... انشاءالله که بخت خوبی نصیبت بشه... ولی من مدتها به هم میریزم....چون با اقوام مادری ...

عزیزم ناراحت نباش 

مورد داشتیم‌ گشتن چندتا مورد باهم پیدا کردن چیدنمون بغل هم گل پسرشون انتخاب کنه

منم همون لحظه که فهمیدم جریان چیه امدم بیرون تا به مرحله انتخابی نرسم

مورد داشتیم سرمایه‌گذاری که ۲۰ سال ازم بزرگتر بود ازم خواستگاری کرد

و....

ولی برای هرکدوم یک‌ربع عصبی شدم و بعد گفتم خب به درک😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
خدا کمکت کنه عزیزم خدا لعنتشون کنه که مردم رو به این روز انداختن😞

ممنونم عزيزم، من اصلا دختر سنگ دلي نبودم . اما چيزايي ديدم كه از دختراي پولدار بدم مياد! چرا با هم سطح خودشون ازدواج نميكنن!؟ چرا به كمتر از خودشون راضين؟؟؟ 

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸
2714
من چن روز پیش چنتا خانم اومدن اتاقم سر کار برا پسرشون میگه پسرم ارشد علوم اجتماعی داره ،مغازه داره خ ...

خب الان همه نمیتونن مطابق مدرکشون برن سرکار..مگه هرکی شغلش آزاده زحمت نکشیده؟؟! درمورد دخترم صدق میکنه..انقدر هستن دخترایی که از بهترین دانشگاه ها الان بیکارن

ممنونم عزيزم، من اصلا دختر سنگ دلي نبودم . اما چيزايي ديدم كه از دختراي پولدار بدم مياد! چرا با هم س ...

آخه همه چیز که پول نیست..اونا حق انتخابشون بیشتره..چون از لحاظ مالی کاملا اوکی هستن..فقط به تیپ و قیافه طرف اهمیت میدن

من خودم اصلا متاهلی رو برتری نمی دونم..واقعا هیج تفاوتی برام نداره..ولی مثلا میری یه جایی یه نفر که ...

من خیلی راحت بهشون میگم قصد ازدواج ندارم و حالم با مجردی خوبه

بعد از محل کارم شماره مو میدن به واسطه ها

به محل کارمم اطلاع دادم شماره ی منو به کسی ندین من قصد ازدواج ندارم الان هیچکس نمیتونه بهم بگه بالا چشمت ابروئه راجع به ازدواج ، چرا؟ چون واستادم و گفتم من قصد ندارم گفتم دنیای من و شما فرق داره و اگر خواستن قانعم کنن با بی توجهی رد شدم

خودت باید در جایگاهی که هستی احساس قدرت کنی وگرنه خودت سرخورده باشی بقیه هم سواستفاده میکنن

دیگه همه میدونن من قصد ازدواج ندارم و اگرم دارم سنتی دوست ندارم نمیتونن چیزی بگن

حرف مردم هم ارزشی برام نداره حتی به اندازه ی پر مگس

بذار پشت سرم انقدر بگن چرا ازدواج نمیکنه تا جونشون دراد به اونا چه

دولانیم باشینا دولانیم🙃
وای دقیقا این اتفاق واسه خواهرمم افتاد..اون حالا عصر بود..الکی رفت حموم...بعد من هی صدای مامانم میزد ...

نه مشکل من اینه که مامانم از دروغ خوشش نمیاد و کلا نمیگه😂برای همین انقد سرش غر زدم 😂😂خالمم میگه خواستگارا شیطون شدن سرزده میرن که دختر فرصت نکنه ارایش کنه😟باز خوبه مال شما رفت ،مال ما انقد پررو تشریف داشت که بهم میگفت تا تبینمت نمیرمم😦😡😠😠

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
عزیزم من فکر میکنم مسیله اینجاست که پسرهای الان جنم پسرهای قدیم رو ندارن ....از قبل دختر و خانواده ا ...

پسرای الان جنمشون خیلی خیلی بیشتره ...بهت قول میدم پسرای 30 سال پیش اگه الان تو این شرایط بودن حتی نون شبشون رو هم نمی تونستن در بیارن .پسرای اون زمون قلدرم قلدرمشون زیاد بود ولی مطمئن تحمل این شرایط فعلی رو نداشتن .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

کاش من بدجات بودم وشوهر نمیکردم 

یک زن ازعشق توجان داد ولی خاک نشد... تلخی حادثه ازذهن خدا پاک نشد..!درغم مردن او آینه ے مات اتاق .. عمنشین رژ وسنجاق سرو لاک نشد..  روحیاتش که به هم ریخت شبی زدبه سرش.. بی صدابود جنونش وخطرناک نشد... گرچه میخواست همه خاطره  هاراببرد سهم اوبیشتر از ظرفیت ساک نشد...ازسر سادگیش بود به تو روی آورد باورت داشت ویک ثانیه شکاک نشد. آنقدر مرد برایت که تورا مــــــرد کند چشم توهرگز ازاین مرثیه نمناک نشد...

خوش ب حال شما

من ۲۱ سالمه خواستگار نداشتم تاالان 

بعدعمو‌مامانم گفته چون دخترش کار بلد نیست دوتا خواستگار داشته اوناهم منصرف شدن🙄😂

خدایا نگهدار ابوالفضلم وقلبش باش❤ سرنوشت عشقم رو با سرنوشت من قراربده💋
2706