2737
2734
الان که نگاه میکنم میبینم اصلا تا چند سال پیش اینطور نبود...الان خیلییی توقع پسرها و خانواده هاشون ب ...

بله ، اطرافیان ما هم کلا همینطورن

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا به کجا داریم پیش میریم که در عرض چند سال اینقدر تفاوت فرهنگی در جامعه مون داره رخ میده...دخترد ...

دقیقا همینه..والا ما هرکی میاد خونمون یه آشغال به تمام معناست..از همه جهات پراز مشکلن...پشت تلفن همش دروغ میگن

2738
وضع مالی خانوادگی ام متوسطه عزیزم

الان پسرا دنبال زن شاغل و پدر زن پولدارن فقط متاسفانه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من یه خواستگار برام اومده بود از این مذهبیا بعد همه چیش اوکی بود بابام حال نمیکنه من شوهر  کنم برگشت بهش گفت دماغت بزرگه تو نسل ما تأثیر میذاره😔 اونم گذاشت رفت ... هععععی چقد روش کراش داشتم .. رو همه خواستگارام کراش دارم البته .. بابامم همه رو  رد میکنه به یه بهونه ای باهم رد میکنیم یعنی😂😂😂😂 الانم از تو دبه ترشی پیام میدم خدمتتون😂😂

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
اصلا خوده پسر اول باید بپسنده بعد خونوادش درجریان قرار بگیرن

دقیقا ، ولی حالا بعضیا سنتی میپسندن ولی اونام باید پسره رو بیارن ، 

دخترا خودتونو کوچیک نکنین که فقط مادر بیاد پروپاچه تونو ببینه! که چی اینکارا؟! 

تو دوستی هم همینه به خدا پسزا اولش میپرسن بابات چ کارست؟تو بگو کار ساخت وساز هفته اول میان خواستگاریت😁

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
2706