2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اینجوریم چون خیال پردازم هستم تا تهش فک میکنم حالا نگران اعضا خانوادمم هستم کافیه یکیشون بگه فلان جام درد میکنه دیگه روزگارم سیاه میشه .ولی از امروز تصمیم گرفتم تمرینات تنفسی انجام بدم تا یکم ذهنم اروم بشه

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
خب اهمیت داره برام میترسم همش

عزیزم شما مبتلا به وسواس فکری هستید 

ازین می ترسی سرطان بگیری خب بگیر 

ازین می ترسی موهات بریزه و زشت بشی کسی با ریختن موهاش زشت نمی شه 

می ترسی بمیری خب بمیر هممون یه روزی می میریم حالا امروز یا فردا 

وایییییی وقتی مردم خانوادم چیکار می کنن هیچی فقط چندروز گریه و زاری می کنن بعد هم به زندگی قبلیشون ادامه می دن 

همیشه به آخرش فکر کن.... 

چشم خیلی میترسم داییم دوسال پیش از این بیماری فوت کرد

چشمت بی بلا .خیلی از آدما بیماری دارن و سالها نمیفهمن و زندگی میکنن . خیلیام میفهمن شکستش میدن . خدا رحمتش کنه ولی دلیل نمیشه انقدر خودتو اذیت کنی سر موردی که هنوز وجود نداره

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
چشمت بی بلا .خیلی از آدما بیماری دارن و سالها نمیفهمن و زندگی میکنن . خیلیام میفهمن شکستش میدن . خدا ...

الان لاغر شدم معدمم درد میکنه

مامانم میگه چون کم غذا میخوری و اینکه قبلا هم معده درد داشتم عصبی بود

9/9/99به آرزوهام رسیدم
الان لاغر شدم معدمم درد میکنه مامانم میگه چون کم غذا میخوری و اینکه قبلا هم معده درد داشتم عصبی بود

چون استرس و فکر و دغدغه داری ریلکس باش به فکر خودت و آینده باش . ببین منم خاله و دایی و عموم  سر یه مشکل فوت کردن . ولی من بهش فکر نمیکنم میگم نهایتا مگه چندسال قراره زندگی کنم ‌ اونی که هیچ مریصی نداره ولی با یه تصادف میمیره چی؟ بخاطر همین به فکر زندگی و آینده م 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡