2726
عنوان

وااااای خدا گندددد زدم گندددددد😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 128 پست
@اسکریپت0     بمیرم میگه تا صب فکرم درگیر بود😂😂😂🤣🤣😍😍😍😍

چیکار کنیم ؟

ب نظرم به این کارا دیگه ادامه ندیم ک بهتره 

ای بابا 

الفرارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر  

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
😂😂😂😁😁بوس رو مماخت😍😍

مماخ ندارم  لب دارم 😆😆😝😝😝🤣

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیشورا بی مزه ها 😆😆😌😌😌

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2728
چیکار کنیم ؟ ب نظرم به این کارا دیگه ادامه ندیم ک بهتره  ای بابا  الفرارررررررررررررررر ...

بدو که بیام خونت حلاله هااا🧜‍♂️🤺🤺🤺🤺🏇

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
تایپاتو اخه فقط خودمون میفهمیم😁😂

من گاهی خودمم نمیفهمم 

به این سوی چراغ قسم   

بدو که بیام خونت حلاله هااا🧜‍♂️🤺🤺🤺🤺🏇

چیشد آخرش عزیزم؟

هیچی یکم دلخور نگام کرد همسرم بعدم گفت حواستو جمع نکردی چرا ؟چون دید خیلی خودم خجالت کشیدم و عیبم حواس پرتیمه بغلم کرد بعدم یکم خندیدیم خنده از رو خجالت و حرص 😅😅ختم به خیر شد 

یهو دیدی خوردمت😏
2706