2726
عنوان

ناراحته ازم كمك 😢

117 بازدید | 16 پست

امروز از ظهر با دوس پسرم بحث داشتيم بعد الان يهويي اومد جلو خونه گفت بيا ببينمت يه لحظه 

منم اينقدر شلخته بودم نرفتم گفتم نميتونم اينجوري نامرتب بيام حس خوبي ندارم 

امروزم از صبح كلاس داشتم توو خونه همش دستم توو موهام بود

ديشبم ديده بوديم همو

حالا ناراحت شده 

خيلي بهم اصرار كرد نرفتم

چيكار كنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه بهونه میاوردی نه بگی نمیام

از دلش در بیار دیگه

بگو فردا هم ببینیم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

واااا چرا اصلا باید بیاد دم خونه؟ 🤔 🤔 زمان ما دوست پسرا جرات نداشتن منو همسرم یه سینما میرفتیم تنمون میلرزید نکنه یکی مارو ببینه الان میان دم خونه

😂

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
خب اونورتر سوار ميشم

مامانت نمیگه کجا میری ?

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
اخه يهويي اومد موندم چي بگم

حالا دیگه گذشته ولی دفعه بعد انقدر رک نگو اونم یاد میگیره تلافی میکنه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706