2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بذار اصلا ضرر نداره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
شما چه شیافی میزاری؟؟؟ ۲۰۰ یا ۴۰۰

من سیکلوژست ۴۰۰؟فک‌کنم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
مگه واسه کمر درده؟؟من دل درد داشتم تهدید به سقط هم شیاف میداشتم هم امپول.نمیزدم درد داشتم

میشه بگی دقیقا کجاست؟برا منم دکتر اینو داد ولی نفهمیدم منظورش از دل درد کجاس؟من گاهی واژن و اون پایینام درد میکنه نمیدونم شاملش میشه یا نه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
نمیدونم ولی واقعا کمر درد منو خوب می‌کنه البته کمر دردی که مثل درد  پریود

ادامه بده ضرر نداره تازه خوبم هست جای بچه محکم میشه

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

اسی مقعدی استفاده میکنی یا رحمی؟

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
میشه بگی دقیقا کجاست؟برا منم دکتر اینو داد ولی نفهمیدم منظورش از دل درد کجاس؟من گاهی واژن و اون پایی ...

مثل وقتی میخوای پریود بشی.همون پایینا

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
میگن که ضرر داره .... دکترم دوباره شیاف ۲۰۰ داد فقط ۱۰ تا اصلا انگار نه انگار خیلی موثر نیست  ...

۱۸هفته.از ۸هفته گذاشتم

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
مگه واسه کمر درده؟؟من دل درد داشتم تهدید به سقط هم شیاف میداشتم هم امپول.نمیزدم درد داشتم

ببخشید یه سوال داشتم. تهدید به سقط یعنی چی؟

من بارداری اولمه زیاد اطلاعات ندارم

الان چهار هفته و سه روزمه، ساک بارداری رو هم دو روز پیش تو سونو کالرداپلر دیدن و خداروشکر خارج رحمی هم نبوده.

یه دردی دارم که بعضی وقتا شاید یکی دوبار تو روز میاد سراغم. زیر شکمم گاهی وسط گاهی چپ گاهی راست. یه درد تیز کوتاه مدت ولی تقریبا شدید. دکترم گفت اگر درد اذیتت کرد شیاف پروژسترون استفاده  کن.

ولی من خیلی نگرانم نکنه علامت سقط باشه. اینم بگم هیچ لک یا خونریزیی هم نداشتم این مدت فقط همین دردی که میگم بعلاوه کمر درد خفیف.

2706