2726
عنوان

چی میشد پدرشوهرم میمردیاحداقل بازم میرف وپیداش نمیشد😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پدرزندونی کجاش بهتره ازپدرمعتاد که به حالت فرقی کنه هردوحالتش یکیه 

زندونی بودنش بهتره تااینکه باعث ابروریزی بشه

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
2728
وااا.یعنی تویه خونه زیر یک سقف باهم تویه اتاق

دقیقا بخدا قراره چن سال تو یه خونه باشیم فقط اتاق خابامون جداباشع

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
هشتصدهزارموادمیکشه؟شوخی؟

بجون همسرم راس میگم نمیدونم برای مواد یاهرچی بخدا شرایط سختی دارم نگین بی وجدانه ارزوی مرگ میکنه بخداشوهرم ساعت۳صب میره سرکارتاشب انصافه اونوق

خب حالا باشوهرت حرف بزن بگو خونه جدا بگیره یا با خانواده خودت حرف بزن شوهرت بیاد با شما زندگی کنه منم از خانواده شوهرم خوشم نمیاد واسه همین سعی میکنم سال یب سال نبینمشون ن چیزی .خانواده شوهر من باباش معتاده مامانش معتاده زنو شوهر سیگار میکشن بعد برادر شوهرم معتاده دو تا از خواهر شوهرامم معتادن بی لیاقتا انگار دنیا اومدن فقط بکشن مفت خورا وتازه یه خواهر شوهرم ک معتاده دخترش 7 سالشه اونم از بچگی شیر میخورده معتاد کردن الان 7 سالشه هر روز یا باید مواد بهش بدن بخوره یا هم قرص بهش بدن  

باچی دعاکنم وقتی خجالت میکشم ازش ارزوی خوب شدنشو باید ببرم زیرگور بخدا خیلی شرایط سخایه کسی درکم نمی ...

میدونم سخته خیلی خیلی سخته خودم تجربه زندگی با معتادو دارم ولی خدا شاهده هیچ وقت آرزوی مرگشو نکردم . توام نگو چون انرژی منفیش به خودت بر میگرده حالتو بدتر میکنه .فقط از خدا بخواه نجاتش بده حالا هرجور که خودش صلاح میدونه .

بگم زبونم میسوزه ،نگم جیگرم .
دقیقا بخدا قراره چن سال تو یه خونه باشیم فقط اتاق خابامون جداباشع

فعلا قبول نکن واسه زندگی مشترک یابگو یجا جدابگیره.حتی شده طلابفروشی بفروش وبرو.اول زندگی فقط مزه داره ودوس داری خونه خودت باشی

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
شوهرت چرامیده بهشون

خب وقتی نده مطمئنا میره سراغ دزدی یاهرچی بده بش بهترازاینکه ابروریزی شه بخدا همه خونوادشون خیلی خوبن کلاادمای سرشناسی هستن ولی بابای همسرم افتضاح

2706