2726

هیچ استفاده ی دیگه ای نمیکنم ازش خیلی بدم میاد. میشه مثلا بسته های مواد غذایی رو باهاش ضدعفونی کنیم؟ خیلی بوی وایتکس میده انگار وایتکس خالیه. وایتکس رقیق هم که میگن خوبه واس ضدعفونی.

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

اسپری؟ 

من میزنم ب سرامیکا و کاغذ دیواری برق میفتن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپری؟  من میزنم ب سرامیکا و کاغذ دیواری برق میفتن

بله اسپری

خب برای ضدعفونی چی استفاده مبکنید؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2728
بله اسپری خب برای ضدعفونی چی استفاده مبکنید؟

اسپری الکل. بعدم میشورم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من فقط با ریکا میشورم روی بسته ها رو با اونا خطر ناکه مبمونه روس یوقت مسموم میشیم

آخه بعضی بسته ها رو نمیشه گرفت زیر شیر اب، اب میره داخلشون، بیسکویت و ماکارونی تا حالا پیش اومده اب رفته توشون

اسپری؟  من میزنم ب سرامیکا و کاغذ دیواری برق میفتن

ببین من سیف قرمز استفاده میکنم برای دیوارا و ... خیلی بهتره البته به نظر من

حالا میشه از اون اسپری دامستوس برای ضدعفونی استفاده کرد؟

عزیزم دامستوس وایتکس با غلظت بالاس یعنی قويتر از وایتکس یعنی چی بوی وایتکس می‌ده... فقط تلاش شده که از بوی بد کلرش کم بشه.. بله مثل وایتکس میشه ازش استفاده کرد... سینک رو هم تمیز میشوره.. لکه های خودکار روی رنگ روغن دیوار رو هم میبره... ولی کلا از خانواده‌ وایتکس استفاده نکن... کلر ریه رو نابود میکنه

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2706